Mary, Mary

Wydawnictwo: Świat Książki
837391224X

Pogrążonego w marazmie i rutynie obowiązków inspektora McLouglina wyrywa z senności dramatyczny telefon. Zgłoszone zostaje zaginięcie młodej dziewczyny. Okazuje sie, że została ona zamordowana, a przed śmiercią torturowana. Morderca zaczyna prześladować matkę ofiary.

boziaczek | 2015-12-10

"Mary, Mary" to dziwny kryminał... Z jednej strony to dość wciągająca i zaskakująca historia, a z drugiej to jedna z tych książek, o których się zapomina zaraz po odłożeniu. Autorka dużo uwagi poświęca portretowi psychologicznemu bohaterów, ich uczuciom i emocjom, motywom, którym się kierują.
Książki nie czyta się źle, akcja wciąga na tyle, aby zaciekawić czytelnika.
Polecam dla chętnych.

Jarosław | 2012-07-29

Przeczytałem ją dlatego, że inna książka tej autorki "Ty jeszcze nie wiesz" wg. mnie była fantastyczna. Natomiast ta książka rozkręcała się bardzo powoli i na początku musiałem się trochę zmusić, żeby czytać dalej. No ale w końcu się rozkręciła i zakończyła trochę zaskakująco.

EwaB | 2016-07-20
Przeczytana: 01 lipca 2016