Kudłaty Pazur i inni

Tłumaczenie: Ryszard Wojnakowski
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Zottelkralle, das Erdmonster
Kudłaty, Pazur, potwór

Kudłaty Pazur jest wyjątkowym potworem ziemnym! Nie znosi typowego zapachu potworów, najchętniej je ludzkie jedzenie i mydło, a w dodatku uwielbia muzykę graną na pianinie. Nic dziwnego, że chce zamieszkać w domu Lolka - jest w nim bowiem wszystko, o czy marzy. Lolek jest zachwycony potworem, mimo że jest on żarłoczny, leniwy, chaotyczny i wyjątkowo nieuprzejmy. Pewnego dnia Kudłaty Pazur...

Pewnego dnia Kudłaty Pazur posuwa się jednak za daleko: cały dom zamienia w jeden wielki śmietnik i mama Lolka wyrzuca go na ulicę. W jaki sposób Lolek ma przekonać rodziców, że Kudłaty Pazur jest najlepszym przyjacielem, jakiego można sobie wymarzyć?

[opis wydawcy]

Mia | 2017-03-23