Ghost Story

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Dresden Files". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Roc Books
Ghost Story
978-0451463791
angielski
kris

The eagerly awaited new novel in the #1 New York Times bestselling Dresden Files series. When we last left the mighty wizard detective Harry Dresden, he wasn’t doing well. In fact, he had been murdered by an unknown assassin. But being dead doesn’t stop him when his friends are in danger. Except now he has no body, and no magic to help him. And there are also several dark spirits roaming the...

But being dead doesn’t stop him when his friends are in danger. Except now he has no body, and no magic to help him. And there are also several dark spirits roaming the Chicago shadows who owe Harry some payback of their own.

To save his friends — and his own soul — Harry will have to pull off the ultimate trick without any magic…

źródło opisu: http://www.jim-butcher.com

źródło okładki: http://www.jim-butcher.com

An-Nah | 2014-04-20
Przeczytana: 20 kwietnia 2014

Proszę, autor nadal robi krzywdę postaciom i czytelnikowi - w tym wypadku mnie. Obawiam się, że nie umiem cyklu ocenić już obiektywnie. To znaczy, obiektywnie wiem, że to po prostu solidne wielotomowe czytadło, ale emocjonalnie okropnie się zaangażowałam. Z drugiej strony to sztuka, żeby po dwunastu tomach jednego cyklu nadal utrzymać uwagę czytelnika i kazać mu chcieć więcej. Większość tak długich cykli w pewnym momencie mnie męczy, a tu nagle taka niespodzianka...

Luke | 2012-05-07
Przeczytana: 27 kwietnia 2012

Mój ulubiony tom, świetne wydanie w twardej oprawie, drukowana na porządnej jakości papierze aż miło przewracać strony (nie to, co wydania Rock Fantasy, gdzie papier jest dość marny i cienki). Sama książka rewelacyjna i już nie mogę się doczekać kontynuacji, bo powiadam wam fani H.D., jest, na co czekać! ;)

sovq | 2016-09-13
Na półkach: Audiobook, 2016, Przeczytane