Szafirowe kłopoty

Tłumaczenie: Wiktor Kuć
Cykl: Fortune Hunter (tom 1)
Wydawnictwo: Lucky
Trouble in high heels
romans
Wanda

Kiedy Brandi Michaels odkrywa, że jej narzeczony właśnie leci do Vegas, by poślubić swą przyjaciółkę, zastawia pierścionek zaręczynowy, pieniądze wydaje na wspaniałe ubrania i spędza upojną noc w ramionach przypadkiem poznanego, niezwykle przystojnego Włocha - Roberto Bartoliniego. Kiedy nieoczekiwanie zaczyna zagrażać jej śmierć z rąk zabójcy, może zwrócić się jedynie do Roberta - mężczyzny, który może przynieść wybawienie albo stać się przyczyną jej klęski. Jedno jest jednak pewne: Brandi nie podda się bez walki...

źródło opisu: opis z okładki

źródło okładki: zdjęcie autorskie

książek: 1940
Magda | 2010-12-17
Przeczytana: 16 grudnia 2010

Lekka i przyjemna pozycja na zimowe wieczory. Przeczytana praktycznie za jednym oddechem. Z jednej strony wiadomo, jak się zakończy.. ale kolejne przygody sprawiają, że chcemy brnąć w to dalej czytając o kolejnych przygodach. Brakowało mi dogłębniejszych opisów. W niektórych sytuacjach denerwowałam się zbyt wielkim przeskokiem (spotkanie na balu Brandi i Alana). Pozytywny poprawiacz nastroju :)

jovvi | 2018-08-28

Choć jest to typowy romans z pseudo detektywistycznym wątkiem, musze przyznać, że czytało się świetnie. Akcja jest porywająca, bohaterowie od razu dają się lubić a sposób napisania sprawia, że czyta sie samo. Jeśli chcecie poprawić sobie humor i oderwać na chwile myśli, to polecam przeczytanie tej książki.

iza161 | 2013-12-31
Przeczytana: 31 grudnia 2013

Swietny romans-dawno mnie jakis nie zaciekawil do tego stopnia . Bylo tu szczypta erotyzmu, smiechu ,ciekawosci i napiecia, polecam goraca .

Magdalenaa Krząstek | 2014-04-04

Nie bardzo lubią tą autorkę, ale zaskoczyła mnie bardzo miło. W opisach nie zabrakło humoru, a i w dialogu dało się go wyczuć. Fajna, miło i relaksująca lektura.

Jadwiga Motyl | 2018-07-09
Przeczytana: 09 lipca 2018