Miłosny zew

Tłumaczenie: Małgorzata Fabianowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Temptation". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
The wolf
83-7070-269-4
dona

Życiową pasją Julii stała się ochrona płowych wilków. Z głębokim przekonaniem o słuszności wybranej drogi przeprowadza eksperyment osadzenia na powrót tego ginącego gatunku na pustyniach Nowego Meksyku. Jej zapału nie podzielają hodowcy bydła. Początkowo straszą, potem grożą. Jake, miejscowy szeryf, podejmuje nierówną walkę w obronie prawa, a także kobiety, którą pokochał. Czy Julia i Jake odniosą zwycięstwo? Czy pokonają wszystkie trudności, które tkwią nie tylko w otaczającej ich rzeczywistości, ale i w nich samych?

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin, 1993

źródło okładki: www.harlequin.pl