Tylko nie bliźnięta

Seria: Harlequin Temptation
Wydawnictwo: Harlequin
The trouble with babies
Hope

To było prawdziwe wyzwanie dla Annie. Co prawda uchodziła za profesjonalistkę w dziedzinie kreowania publicznego wizerunku ludzi ze świata biznesu i polityki, ale John Calvin Markam IV był wyjątkowo trudnym klientem. Playboya, o którym chętnie rozpisywały się popołudniówki, zamienić w krótkim czasie w godnego zaufania następcę prezesa Funduszu Markama... No cóż systematycznej i dobrze...

No cóż systematycznej i dobrze zorganizowanej Annie i to zadanie, choć niełatwe, wydawało się wykonalne. Skąd mogła wiedzieć, że John Calvin okaże się inteligentnym, pełnym uroku mężczyzną, że opinia, jaką się cieszył, jest mocno przesadzona i że będzie zmuszona opiekować się paromiesięcznymi bliźniakami?

źródło opisu: http://chomikuj.pl/calineczkapoz/e-booki+romans/H/Harper+madeline

źródło okładki: http://chomikuj.pl/calineczkapoz/e-booki+romans/H/Harper+madeline

Miliony-Ksiazek Miśka | 2015-09-19
Na półkach: Przeczytane, Szukam