Szansa

Tłumaczenie: Anna Boryna
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Romanse Classic". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Pol-Nordica
The Chance
dona

Eric Ford ze swoją siostrą Brenny przybywa do domu lorda Rafe'a Daltona. Lord jest pod wrażeniem urody Bren, ale już dawno swe serce oddał Annabelli. Ta zarozumiała piękność nie odwzajemnia jego uczuć, ale uważa lorda za odpowiedniego kandydata do ręki z uwagi na jego pozycję i majątek. Jest bardzo pewna siebie i gdy nieoczekiwanie w domu wielbiciela natyka się na półnagą kobietę, przeżywa szok i postanawia się zemścić.

źródło opisu: Pol-Nordica, 2005

źródło okładki: polnordica.com.pl

ejwa1960 | 2016-06-17
Przeczytana: 17 czerwca 2016

W tej chwili nie mam specjalnie czasu na czytanie książek przy których trzeba się skupić,a nie potrafię,nie czytać więc czytam romanse.Jednak ta książka było wyjątkowo nudna.

pennylancaster | 2016-10-17
kinia2812 | 2016-03-08