Lecznicza siła ekstraktu z grejpfruta

Tłumaczenie: Radosław Araszkiewicz
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza MH
The Power of Grapefruit Seed
8390662078
medycyna naturalna
zdrowie, medycyna

W czasie swoich międzynarodowych poszukiwań, autorzy zebrali wyniki szeregu badań naukowych, które wykazują, że ekstrakt z grejpfruta może być z powodzeniem stosowany jako środek chroniący nasze zdrowie, lek, środek kosmetyczny, higieniczny. Z powodu mnogości swoich zastosowań, ekstrakt ten świetnie sprawdza się w gospodarstwie domowym, w opiece nad zwierzętami i przez wielu okrzyknięty został biologiczną sensacją ostatnich lat. Książka ta przedstawia wyniki badań nad ekstraktem z grejpfruta, sposoby jego zastosowania i działanie terapeutyczne połączone z poradami medycyny holistycznej. Ponadto w książce podane są sposoby stosowania i dawkowania ekstraktu w różnych przypadłościach oraz wyniki badań laboratoryjnych.

źródło opisu: Oficyna Wydawnicza "MH", 1998

źródło okładki: http://www.antykwariat.waw.pl/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!