Serce do wynajęcia

Wiola-M

źródło okładki: http://wysylkowa.pl/ks1021081.html

Priada | 2013-02-20
Przeczytana: 20 lutego 2013

Była okropna....nie dośc że nie ma podziału na rozdzialy i przez to człowiek sie gubi to do tego akcja stylem nie dla mamy nie dla taty tylko wersja bardziej dorosla.
Przykro mi ale tej pozycji mówie NIE!

Amandine | 2013-08-01
Przeczytana: 01 sierpnia 2013

Gniot. Totalna porażka.
Czytając miałam wrażenie, że ktoś strasznie sili się na dowcipne stwierdzenia i dialogi. Wyszło zupełnie odwrotnie a wiele sformułowań raziło mnie do tego stopnia, ze wiele razy chciałam odłożyć książkę i jej nie kończyć.
Po jakimś czasie zaczęłam omijać je przy czytaniu ale i tak ogromnie mnie irytowały...
Niestety chciałam dowiedzieć się czy zakończenie będzie równie mdłe jak cała historia. Nie zawiodłam się.

2/10

Wiola-M | 2011-07-17
Przeczytana: lipiec 2011

Nie będę się rozgadywać, ale.. przyjemnie czytało mi się tę książkę. (w chwilach nudy podpatrzyłam ją na parapecie u siostry i wzięłam) Co ma zrobić młoda kobieta (a raczej narzeczona), której jej mały świat przewraca się do góry nogami przez jedną króciutką informację o tym, jak zachowuje się jej "niby"narzeczony? Dlaczego zderzyła się z kimś na chodniku podczas deszczu? Gdzie zgubiła swój telefon komórkowy? Jak odwołać ślub i przyjęcie, jak powiedzieć o tym rodzinie? Te i inne problemy owej pani możecie poznać, czytając tę książkę. Jak dla mnie, jest z typu "lekkich", ale w sam raz do przyjemnego poczytania sobie. ;)

moniqve | 2013-11-21

Książka z cyklu lekkie, łatwe i przyjemne. Taka ot, do szybkiego poczytania, dla relaksu, kiedy się człowiek nudzi. Jak dla mnie troszkę przesłodzona, ale miła lektura na jeden wieczór.

Agnieszka | 2015-07-01
Przeczytana: 05 lipca 2015