Złudne marzenia

Wydawnictwo: Bukowy Las
Wishful Thinking
życzenia, magia, sukienki
nightmoth

Hazel Snow od zawsze była sama. Adoptowana jako niemowlę, wędrowała od jednej rodziny zastępczej do drugiej. Nigdy nie miała swojego miejsca na ziemi, nie wiedziała, skąd pochodzi i kim tak naprawdę jest. Kiedy zatem dostała trzy olśniewająco piękne magiczne sukienki i szansę, by spełnić swe najgłębsze życzenia, nie zastanawiała się długo. Wiedziała, że chce poznać matkę… Przeniesiona w czasie...

do drugiej. Nigdy nie miała swojego miejsca na ziemi,
i szansę, by spełnić swe najgłębsze życzenia,
nie zastanawiała się długo. Wiedziała, że chce poznać matkę…
Przeniesiona w czasie osiemnastoletnia Hazel zaczyna wieść drugie, alternatywne życie – u boku matki, której dotąd nie znała. W ciągu niezwykłego, cudownego lata odnajduje dom, zakochuje się i zawiera całkowicie nieoczekiwaną przyjaźń. Czy jednak dążenie do odkrycia przeszłości
na zawsze odmieni jej przyszłość?

źródło opisu: http://bukowylas.pl/content/ksiazka/z%C5%82udne-marzenia

źródło okładki: www.bukowylas.pl

poiuya | 2016-01-03
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, E-book, 2016
Przeczytana: 03 stycznia 2016

Piękna historia, choć po skończeniu książki czuje niedosyt

| 2015-02-05

Bardzo fajna książka. Polecam wszyyystkim czytelnikom ;)

BMR | 2014-10-31
Na półkach: Przeczytane, Inne...-
Przeczytana: 18 października 2014

Nie w moim stylu, mam o tej książce takie same zdanie jak o poprzedniej części. Nie jest zła, ale to lektura bardziej dla młodych dziewcząt.

lenka | 2014-09-20

Szczerze mówiąc spodziewałam się czegoś gorszego. Książka posiada wiele zwrotów akcji, których czytelnik kompletnie się nie spodziewa. Można w niej też dostrzec głębszy sens. Ogólnie bardzo mi się podobała i polecam przeczytać.

Maria | 2014-09-03
Przeczytana: 27 sierpnia 2014

Książka ta bardzo mi się spodobała. Jednak czegoś w niej jakby brakowało. Ale to moje odczucie. Może to dlatego, że jestem na nią być może za stara. Podobała mi się postawa Hazel. To, że potrafiła dokonać odpowiedniego wyboru. Życzenia zmieniły nie tylko jej życie ale też osobowość.

Mała-klamczucha | 2014-04-11

Ta książka otworzyła mi oczy.

Na pierwszy rzut oka historia Hazel Snow nie wydaje się być jakoś szczególnie niezwykła.Poznajemy samotną dziewczyną z wielkim talentem fotograficznym, Na 18 urodziny dostaje imię i nazwisko swojej biologicznej matki.Jednak los jej nie sprzyja.Dziewczyna odbiera całkiem inną sukienkę, a spotkanie z matką nie przynosi spodziewanego efektów.Hazel wypowiada życzenie, by poznać swoją matkę.Cofa się w czasie i poznaje ją jeszcze przed swoimi urodzinami.

Tutaj zaczyna się prawdziwa historia.Treść książki lekko się czyta.Książka nie obfituje w gwałtowne zwroty akcje, jej akcja w powolnym tempie idzie do końca utworu.

Książka jest bardzo emocjonalna.Płaczę za każdym razem jak ją czytam.Delikatna opowieść, uczucie które posiada swoje problemy, ale jest to uczucie bardzo delikatne i wrażliwe.Przyjaźń i autorytety.

Plusem tej książki jest główna bohaterka.Jest ona zmuszona do podejmowania bardzo trudnych decyzji. Sądzę że nawet połowa z nas jest bardzo...

Sylwia | 2014-03-03
Przeczytana: 02 marca 2014

Piękna opowieść, momentami zaskakująca i wzruszająca :)

Kasia | 2013-09-25
Przeczytana: 25 września 2013

Napisana lekkim językiem, idealna lektura na chłodne jesienne dni. Dzięki niej można oderwać się od codzienności, zastanowić się o co sami poprosilibyśmy gdybyśmy i my mieli taką możliwość jak główna bohaterka.
Bardzo ciepła książka, mozemy się przekonać jak wiele warta jest możliwość wychowywania się i przeżywania życia wśród rodziny i osób bliskim naszemu sercu.
Serdecznie polecam :)

niki666 | 2013-09-14
Przeczytana: 21 października 2013

13.09.13 do 21.10.13

Justynka | 2013-07-31
Przeczytana: 31 lipca 2013

Super książka o Hazel, dziewczynie która nigdy nie znała swoich rodziców. Lecz wkrótce jej świat może się odmienić.