Złudne marzenia

Alexandra Bullen Wydawnictwo: Bukowy Las Cykl: Życzenie (tom 2) literatura młodzieżowa
Wishful Thinking
Życzenie (tom 2)
literatura młodzieżowa
Beata Hrycak-Domke
życzenia magia sukienki

Książka ciekawa, fabuła fantastyczna.
Dziewczyna zakłada sukienki, które spełniają jej życzenia.
Lekka lekturka do poczytania na odstresowanie, pomimo tego rozwiązanie głownego motywu mnie zaskoczyło :)
Polecam marzycielkom :)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Piękna historia, choć po skończeniu książki czuje niedosyt

Bardzo fajna książka. Polecam wszyyystkim czytelnikom ;)

Nie w moim stylu, mam o tej książce takie same zdanie jak o poprzedniej części. Nie jest zła, ale to lektura bardziej dla młodych dziewcząt.

Szczerze mówiąc spodziewałam się czegoś gorszego. Książka posiada wiele zwrotów akcji, których czytelnik kompletnie się nie spodziewa. Można w niej też dostrzec głębszy sens. Ogólnie bardzo mi się podobała i polecam przeczytać.

Książka ta bardzo mi się spodobała. Jednak czegoś w niej jakby brakowało. Ale to moje odczucie. Może to dlatego, że jestem na nią być może za stara. Podobała mi się postawa Hazel. To, że potrafiła dokonać odpowiedniego wyboru. Życzenia zmieniły nie tylko jej życie ale też osobowość.

Ta książka otworzyła mi oczy.

Na pierwszy rzut oka historia Hazel Snow nie wydaje się być jakoś szczególnie niezwykła.Poznajemy samotną dziewczyną z wielkim talentem fotograficznym, Na 18 urodziny dostaje imię i nazwisko swojej biologicznej matki.Jednak los jej nie sprzyja.Dziewczyna odbiera całkiem inną sukienkę, a spotkanie z matką nie przynosi spodziewanego...

Piękna opowieść, momentami zaskakująca i wzruszająca :)

Napisana lekkim językiem, idealna lektura na chłodne jesienne dni. Dzięki niej można oderwać się od codzienności, zastanowić się o co sami poprosilibyśmy gdybyśmy i my mieli taką możliwość jak główna bohaterka.
Bardzo ciepła książka, mozemy się przekonać jak wiele warta jest możliwość wychowywania się i przeżywania życia wśród rodziny i osób bliskim naszemu...

13.09.13 do 21.10.13

Dyskusje