Obudzony pocałunkiem

Tłumaczenie: Jarosław Marecki
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romans". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Prim, proper... pregnant
dona

Los nie okazał się łaskawy dla Amelii, która lekkomyślnie uległa cynicznemu kobieciarzowi. Ryder nie tylko nigdy nie zamierzał się z nią ożenić, ale wyparł się również ojcostwa. Gdy jednak uległ tragicznemu wypadkowi, w którym zginął jego bliźniaczy brat, Amelia postanowiła zapomnieć o starych urazach i zaopiekować się mężczyzną, którego kiedyś kochała. Zwłaszcza że cierpiący na amnezję Ryder zmienił się nie do poznania.....

źródło opisu: Arlekin - Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2001

źródło okładki: http://harlequin.pl

Mak | 2014-03-24

Książka podobała i się, może też dlatego, że lubię takie motywy w Harlequinach. Amnezja i ciąża to ciekawe połączenie.

Nie można powiedzieć, że opowiadanie wywoływało jakieś nadmierne emocje, bo było dość spokojne. Taki prosty romans, by oderwać się od dnia codziennego.

Koniec nieco zaskakujący, a zarazem dość oczywiste. Można się go łatwo domyślić już od początku.

Bohaterowie sympatyczni, których nie sposób nie lubić.

Polecam!!

-MarynaLinchuk- | 2016-12-13