Bóg, którego szukasz

The God, you're looking for
83-60040-09-5
religia
agnieszkak

Prędzej czy później każdy z nas dochodzi do etapu, w którym zaczyna szukać Boga. Ludzie sukcesu, którzy wydają się mieć wszystko, ludzie uważający się za przegranych, którzy utracili nadzieję. Ludzie starsi, których czas się kończy, i młodzi, którzy znaleźli się w życiowej „ślepej uliczce”. Lecz jakiego Boga? Przez kogo opisanego? Gdzie objawionego? Ile osób potwierdziło Jego istnienie? Książka ta opowiada o Bogu, którego szukasz. O Bogu, który się objawił, którego tożsamość nie jest tajemnicą, a troska o nas nie jest trzymana w sekrecie.

źródło opisu: Wydawnictwo Esprit, 2006

źródło okładki: esprit