poradniki
kornelia

Aksjomat – Mądrości skutecznego przywództwa to wskazówki, które wyznaczały tor przywódczej strategii Billa Hybelsa podczas jego ponad trzydziestoletniej posługi duszpasterskiej w Willow Creek Community Church. Książka podzielona jest na cztery podstawowe kategorie: wizja i strategia, praca zespołowa i komunikacja, działanie i ocena działania oraz prawość i spójność charakteru. Zawartymi w książce mądrościami autor zachęca czytelnika do zweryfikowania jego stylu zarządzania.

Selene | 2018-01-10
Przeczytana: 10 stycznia 2018