Pełnia serca

Waking the Dead
83-7033-544-6
Inne
Scarlett

Bóg obdarzył Cię chwałą, gdy Cię stworzył. Chwałą właściwą tylko Tobie. Od zawsze szukamy tej chwały gdzieś głęboko, w swoim wnętrzu. Mężczyzna chce wiedzieć, że jest naprawdę mężczyzną, że potrafi być odważny; tęskni za tym, aby poznać, że jest wojownikiem i przez całe życie zastanawia się: Czy niczego mi nie brakuje? Kobieta chce wiedzieć, czy jest naprawdę kobietą, czy jest piękna. Przez...

Bóg obdarzył Cię chwałą, gdy Cię stworzył. Chwałą właściwą tylko Tobie.

Kobieta chce wiedzieć, czy jest naprawdę kobietą, czy jest piękna. Przez całe życie zastanawia się: Czy mam w sobie piękno, które mogę dać?

BiG_m | 2015-03-05
Na półkach: Protestanckie, Przeczytane
Przeczytana: 05 marca 2015

Jesteśmy w stanie wojny - twierdzi autor - wojny, która trwa od tysięcy lat, a jej przedmiotem są nasze serca: szatan chce je zniszczyć, rozdzielić nas od nich, bo kiedy człowiek wdaje sie w romans, siega po słodycze, pornografię etc słowem grzeszy? Gdy jest zraniony i tlumi swoj ból.Musimy dbać o swoje serca i przeciwstawiać się szatanowi, być świadomi, że nasza historia zranienia z dzieciństwa etc jest opowieścią o tym, że szatan nienawidzi, boi się przebudzonych serc, bo są odbiciem obrazu i chwały naszego Pana. Macza swoje palce we wszystkim, przekreca duchowość, spłyca. Prawdziwie przyszedł po to, aby kraść i niszczyć, bo jest ojcem kłamstwa i krazy, aby kogo pożreć... Polecam, naprawdę mocna książka, która mówi też o tym, że nie dbając o serce, nie możemy słyszeć Pana (por. Dziennik pokładowy) oraz to, że niewiara nie chroni przed atakami szatana.. Polecam.

JasiekN | 2012-11-19
Przeczytana: 2012 rok

Cytat: 'Okrucieństwem jest kazać komuś realizować marzenia, nie ostrzegając, że powstanie przeciw niemu piekło'- niezłe, co? Ale całość jest wiele, wiele lepsza!

Marta B | 2011-01-26
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 2007 rok

Piękne rozważania, dzięki którym można zupełnie inaczej spojrzeć na wiarę, w świeży sposób i przeżyć lepiej swoją duchowość.

Kasia Sokół | 2010-10-30
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 2010 rok

Wspaniała książka o walce dobra ze złem w życiu człowieka.

Agatka | 2014-05-01

Rewelacja. Moim zdaniem najlepsza książka Eldredga.

Wiola | 2011-07-19
Na półkach: Mam, Przeczytane