Reklama w google dla małych i średnich przedsiębiorstw - poradnik bardzo praktyczny

Wydawnictwo: Poltext
978-83-7561-113-7
poradnik, google, adwords
poradniki
Janusz

Każda działalność, każda usługa i każdy produkt wymaga reklamy. Internet z dnia na dzień staje się najbardziej popularnym i efektywnym medium reklamowym. Jednocześnie ponad 90% internautów w Polsce używa wyszukiwarki Google. Te trzy elementy: reklamę internet Google łączy w sobie efektywny, elastyczny i finansowo dostępny program reklamowy Google AdWords. Autorzy poradnika,...

Każda działalność, każda usługa i każdy produkt wymaga reklamy.

reklamę
internet
Google

Autorzy poradnika, zawodowo związani z firmą Google, w bardzo praktyczny i przystępny sposób pokazują, jak małe i średnie firmy mogą zdobywać dzięki Google AdWords szerokie rzesze klientów.

Więcej o książce na blogu Przemysława Modrzewskiego www.marketinglab.pl

źródło opisu: Wydawnictwo Poltext, 2011

źródło okładki: http://www.mtbiznes.pl/b689-Reklama-w-Google-dla-m...»

zielax | 2014-08-17
Przeczytana: 17 sierpnia 2014

Praktyczna, ale dla przedsiębiorców, którzy sami chcą się bawić w technicalia. Raczej dla mikrofirm.

Marjory | 2013-07-27
Przeczytana: 2013 rok

Na początek przygody z AdWords to moim zdaniem dobra pozycja. Krótko, zwięźle, łopatologicznie. Mnóstwo obrazków (zrzutów ekranu) - czasem ma się wrażenie, że więcej niż samej treści, więc nie sposób nie zrozumieć tego, o czym jest mowa.

Janusz | 2011-06-21
Przeczytana: 14 czerwca 2011

Z tym faktycznie praktycznym podręcznikiem dość łatwo ustawiłem kampanię reklamową w Google. Wcześniej wchodziłem tylko na panel AdWords i się gubiłem. To książeczka dla wszystkich, którzy chcieliby, ale boją się o to zapytać :)

banjaluka | 2016-10-17
Przeczytana: 18 października 2016