Chicken Soup For the Traveler's Soul
Ag2S

Opowiadania o przygodzie, inspiracji i życiowych olśnieniach opiewające ducha podróży Nieważne, czy twoim ideałem podróży jest popołudnie w paryskiej kafejce, przemierzanie Ameryki załadowanym po dach kamperem czy rejs po Karaibach na pokładzie luksusowego liniowca, w Balsamie dla duszy podróżnika przeczytasz o ludziach, których spotkasz, lądach, które odkryjesz, i lekcjach, które przyjdzie...

Nieważne, czy twoim ideałem podróży jest popołudnie w paryskiej kafejce, przemierzanie Ameryki załadowanym po dach kamperem czy rejs po Karaibach na pokładzie luksusowego liniowca, w Balsamie dla duszy podróżnika przeczytasz o ludziach, których spotkasz, lądach, które odkryjesz, i lekcjach, które przyjdzie ci odebrać.

Opowieści zawarte w tej książce dowodzą, że w podróży, podobnie jak w życiu, to często nieplanowane wydarzenia dają nam największe możliwości rozwoju, a nieoczekiwana zmiana trasy, małe odstępstwo od wyznaczonej marszruty, uczy nas nie bać się nieznanego, lecz ochoczo przyjmować niespodzianki, które ze sobą niesie, i delektować się nimi.

Balsam dla duszy podróżnika rozpali ducha przygody, pomoże odnaleźć głębszą więź z ludźmi na całym świecie i docenić dobrodziejstwa podróżowania.

źródło opisu: Wydawnictwo Rebis, 2011

źródło okładki: http://www.rebis.com.pl/rebis/public/books/books.h...»

srututu | 2011-08-11
Przeczytana: 13 sierpnia 2011

Każde słowo tej książki zmusza do przemyśleń i zastanowienia się dlaczego, DO CHOLERY, ja nadal siedzę w domu?

różowaszminka | 2016-08-15

wszystkie opowieści wywarły na mnie wielkie wrażenie, uwielbiam wracać do tej książki w zimowe dni, bo przywołuje wakacyjne wspomnienia

Cogaiseoir | 2013-02-11
Przeczytana: wrzesień 2012

Największe podróże odbywa się wgłąb samego siebie. Ta książka jest przewodnikiem, jak to zrobić...

Magda | 2015-11-15

Książka idealna do walizki. Przeczytałam ją na urlopie.

kaskus87 | 2016-10-21
AgaPe | 2016-04-19