Duma i miłość

Tłumaczenie: Witold Nowakowski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wielki Romans Historyczny". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
An Honorable Man
dona

Wiosną 1861 roku plantacja Elmwood w stanie Missisipi była oazą spokoju i dobrobytu. Zarówno w okazałej rezydencji Campbellów, jak i w pomieszczeniach zajmowanych przez czarnych niewolników życie toczyło się utartym torem. Niebawem miało się to zmienić... Niespodziewana wizyta Jacksona Logana zarazem oburzyła i zaciekawiła Cameron Campbell. Kilka lat temu przystojny kapitan rozkochał ją w sobie, po czym przepadł jak kamień w wodę, a teraz śmie tu się pokazywać! Odgadła, że przyjechał nie do niej, a do jej ojca, senatora. Wiedziała, że w konflikcie Północ-Południe ojciec zamierza opowiedzieć się po stronie Unii, a przeciwko Konfederacji. Wkrótce senator powtórzył córce przerażającą wiadomość, przekazaną przez kapitana Logana: wybuchła wojna. Dodał, że zamierza uwolnić niewolników i udać się do Waszyngtonu, a domownikom zapewnić bezpieczne lokum. Cameron zrozumiała, że już nigdy nie będzie tak jak dawniej. Nie mogła jednak przewidzieć, że będzie walczyć o przetrwanie i że to właśnie Jackson Logan pospieszy jej z pomocą.

źródło opisu: Harlequin, 2008

źródło okładki: Harlequin Enterprises