Dyskusje o książce Witamy w piekle. Wyprawy do miejsc odradzanych przez biura podróży

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Wstaw książkę
To są odpowiedzi na jakieś przedpotopowe pytania. Według regulaminu, którego jak widać nie czytałaś, odpowiadamy w turach po 10 osób, ostatnia, 10., wymyśla nowe pytania. Te najnowsze znajdziesz na poprzedniej stronie - zapraszam do odpowiedzi i podania swoich pytań. :)
4 lata temu
Wymienię/sprzedam (październik 2016)
Wymienię:  Byliśmy łgarzami  Amber  Uprowadzona  Za drzwiami pałacu. W służbie saudyjskiej księżniczki  Ciemniejsza strona Greya  Misja  Spektakle masowej śmierci
19319
7 lata temu
Książkowe stosiki, czyli co ostatni zakupiliśmy/wypożyczyliśmy (maj 2015)
Kiedy ja na to czas znajdę ??!!! :) Kupione okazyjnie za jedyne 10 zł za sztukę :)  Gildia magów  Nowicjuszka  Wielki Mistrz  Złodziej dusz  Bogowie muszą być szaleni  Zwycięzca bierze wszystko
8 lata temu
Poszukuję książek (I kwartał 2015)
Poszukuję:  Talon  Szukając Alaski  Nieskończoność  Eleonora i Park  Will Grayson, Will Grayson  Wodospad  Uprowadzona  Wiem o tobie wszystko
9 lata temu
Poszukuję książek (II kwartał 2014)
Wymienię/sprzedam:  Król Kruków więcej na półce: http://lubimyczytac.pl/polka/1181476/sprzedam-wymienie/szczegoly Kupię/zamienię  Elita  Morderstwo wron  Dar Julii  Dotyk Gwen Frost  Pretty Little Liars. Bez skazy
9 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (I kwartał 2013)
Marcowy stosik z podsumowaniem. :) http://szeptksiazek.blogspot.com/2013/04/podsumowanie-marca-2013.html
11 lata temu
Pokazuje 6 z 7