Tajemnica starego pamiętnika

Tłumaczenie: Maria Anioł
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Super Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
The Secret Years
dona

Kate Daniels nie wie, czy zrobiła dobrze, przenosząc się do malutkiego miasteczka w kanadyjskiej prowincji Alberta. Kupiła tu stary hotel. Tymczasem większość mieszkańców próbuje nie dopuścić do jego otwarcia. Od tego zamiaru odwodzi ją również Nathan Cameron, człowiek zamożny i poważany w tych stronach. Jedyną sojuszniczką Kate jest Allen Livegston, autorka pamiętnika napisanego przed niemal stu laty. Dzięki niemu Kate odkrywa tajemnice, które chętnie chciałby poznać również Nathan. Jakie sekrety kryje stary pamiętnik? Co łączy Nathana z wydarzeniami sprzed lat? Dlaczego pamiętnik nagle się urywa?

źródło opisu: Harlequin, 1996

źródło okładki: Harlequin Enterprises