Czas zabójców

Wydawnictwo: Prima
Time of the Assassins
838585536X
Marika

U schyłku lat 70tych na zlecenie amerykańskiej wytwórni filmowej Alistair MacLean napisał cykl scenariuszy o działalności fikcyjnej, supertajnej organizacji o nazwie UNACO, podporządkowanej Radzie Bezpieczeństwa ONZ i zwalczającej międzynarodową działalność przestępczą... "Bejrut-Mike Graham natrafia na ślad Jacquesa Bernarda, terrorysty od dawna uważanego za zmarłego, człowieka, który kiedyś zamordował jego rodzinę. Ignorując rozkazy przełożonych rusza jego tropem, nie zdając sobie sprawy, że jest tylko pionkiem w znacznie poważniejszej grze..

źródło opisu: Prima, 1994

źródło okładki: http://www.granice.pl/ksiazka,czas-zabojcow,278806

Spiderdog86 | 2015-01-18
Przeczytana: 18 stycznia 2015

Bardzo dobra książka (pierwsza przeczytana przeze mnie w roku 2015) godna polecenia. Przejrzysta i ciekawa fabuła, interesujący bohaterowie, wartka akcja. Czyta się bardzo szybko i przyjemnie :)

lwica | 2017-07-23
Przeczytana: 23 lipca 2017

wartka, logiczna, czasami zaskakująca akcja. Pozwala zapomnieć o rzeczywistości - co oznacza - wciągająca, relaksująca.

ohi | 2013-01-31
Przeczytana: 09 września 2012