Mroczna strona ulicy

Tłumaczenie: Paweł Witkowski
Cykl: Paul Chavasse (tom 5)
Wydawnictwo: Amber
Dark side of the street
kamk

...Zrobił krok naprzód. - I co teraz? Odpowiedzią na to pytanie był jeden, ogłuszający cios z tyłu, zadany z tak ogromną siłą, że jego kręgosłup trzasnął jak spróchniały kij. Crowther dotknął czubkiem buta leżącego na ziemi, wijącego się z bólu mężczyznę. - Do środka z nim Billy. Żył jeszcze, gdy wpadał do studni głową w dół. Jego ciało dwa razy odbiło się od cembrowiny, ale nie czuł bólu. O...

...Zrobił krok naprzód.
- I co teraz?
- Do środka z nim Billy.
Żył jeszcze, gdy wpadał do studni głową w dół. Jego ciało dwa razy odbiło się od cembrowiny, ale nie czuł bólu. O dziwo, jego ostatnią w pełni świadomą myślą było, że Hagen miał jednak rację. To był rzeczywiści jego pogrzeb. Zaraz potem zimne wody zamknęły się nad nim i pogrążyły go w ciemnościach...

Roman Dłużniewski | 2016-11-28
Przeczytana: 28 listopada 2016

Cieniutka książeczka do pociągu. Akcja niezbyt sensowna ale Higgins zupełnego barachła by nie napisał.

misscherry | 2016-03-04
Na półkach: 2016, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 03 marca 2016

Pomimo niewielkiej ilości stron nie przebrnęłam przez nią. Na początku historia wciąga, później już nie. Innym razem do niej wrócę. Może to nie ten czas. Czytać na siłę nie będę.

Mikołaj Łepski | 2016-02-03
Przeczytana: 03 lutego 2016

Książka doskonała na jeden wieczór. Czyta się szybko, fabuła ciekawa.

Tarmyna | 2013-03-18
Staaachu | 2011-04-07

Dobrze się czyta, ale tylko do pewnego momentu. Można by wiele napisać na temat tej książki, ale główny zarzut jaki mam wobec niej mogę streścić w jednym zdaniu: Przewidywalne zakończenie. W tego typu pozycjach jest to jednak dość mocny minus książki.

laki83 | 2013-06-18
Przeczytana: 18 czerwca 2013

Krótka przerwa od gatunku sensacji dobrze mi zrobiła, i dobrze wpłynęła na ocenę tej pozycji, jest w niej warta i wciągająca akcja, cały czas się coś dzieje. Ogólnie bardzo dobrze mi się tą książkę czytało.

savcia | 2013-10-29

Bardzo ciekawa i zagadkowa historia... To książka przeznaczona przede wszystkim dla fanów kryminałów. Przypadła mi do gustu i chętnie po nią sięgam ponownie.

Aga1977 | 2016-10-12
Przeczytana: 25 lipca 2016