Buraski, czarnuchy...

Wydawnictwo: Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza
Dorota_1988

Książka Buraski, czarnuchy... to zbiór sześciu opowiadań o kotach. Opowiadania są bardzo sympatyczne, a kocie portrety tak różnorodne i barwne "Ilekroć odwiedzam strony rodzinne w czasie świąt czy wakacji, zawsze oględziny boru należą do ustalonego od lat ceremoniału. Są więc ferie Bożego Narodzenia. I dom rodzinny. I szukanie z bratem czegoś atrakcyjnego, odpowiadającego naszym wspólnym...

Książka Buraski, czarnuchy... to zbiór sześciu opowiadań o kotach.
Opowiadania są bardzo sympatyczne, a kocie portrety tak różnorodne i barwne
odpowiadającego naszym wspólnym upodobaniom. Bierzemy przede wszystkim pod uwagę bór."
Tak rozpoczyna się pierwsze opowiadanie ze zbioru Buraski, czarnuchy..., zatytułowane Drogami kota"

źródło opisu: Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza, 1975

źródło okładki: zdjęcie autorskie

MadameShepard | 2014-03-19

Miłe opowiastki o kotach, niestety nie przetrwały próby czasu i nomen omen - trącą myszką:)

NiezmiennaOdLat | 2015-09-28
| 2015-07-30