Okładka książki Istota samourzeczywistnienia. Mądrości Paramahansy Joganandy

Istota samourzeczywistnienia. Mądrości Paramahansy Joganandy

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Spotkania z Mistrzem". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
papier
AleksaZ
9.5 (2 ocen i 1 opinia)

Opis książki

"Samourzeczywistnienie to wiedza we wszystkich częściach twego ciała, umysłu i duszy, że masz w posiadaniu królestwo Boże; że nie musisz się modlić, by do ciebie przyszło; (...) że wszystko, czego ci potrzeba, to pogłębiać wiedzę." Książka "Istota samourzeczywistnienia" jest rozwinięciam tych słów Yoganandy, opracowanym przez jego bliskiego ucznia Swamiego Kriyanandę (J. Donalda Watersa). Każdy, k...

Książka "Istota samourzeczywistnienia" jest rozwinięciam tych słów Yoganandy, opracowanym przez jego bliskiego ucznia Swamiego Kriyanandę (J. Donalda Watersa). Każdy, kto zmaga się z problemami egzystencjalnymi, znajdzie w niej odpowiedzi na wiele nurtujących go pytań.

źródło opisu: okładka

Polecamy

Opinie czytelników
Darek | 2012-05-27
Przeczytana: 01 marca 2006

Mądrości duchowe wypowiedziane przez wielkiego jogina Paramahansę Joganandę, spisane przez jednego z jego uczniów. Piękna książka, do której wracam co jakiś czas, odpowiada na większość kluczowych pytań dotyczących istoty życia.

oaxaca | 2012-05-01
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam