Istota samourzeczywistnienia. Mądrości Paramahansy Joganandy

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Spotkania z Mistrzem". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
papier
AleksaZ
9,5 (2 ocen i 1 opinia)

Opis książki

"Samourzeczywistnienie to wiedza we wszystkich częściach twego ciała, umysłu i duszy, że masz w posiadaniu królestwo Boże; że nie musisz się modlić, by do ciebie przyszło; (...) że wszystko, czego ci potrzeba, to pogłębiać wiedzę." Książka "Istota samourzeczywistnienia" jest rozwinięciam tych słów Yoganandy, opracowanym przez jego bliskiego ucznia Swamiego Kriyanandę (J. Donalda Watersa)....

Książka "Istota samourzeczywistnienia" jest rozwinięciam tych słów Yoganandy, opracowanym przez jego bliskiego ucznia Swamiego Kriyanandę (J. Donalda Watersa). Każdy, kto zmaga się z problemami egzystencjalnymi, znajdzie w niej odpowiedzi na wiele nurtujących go pytań.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: www.poczytaj.pl

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
Darek | 2012-05-27
Przeczytana: 01 marca 2006

Mądrości duchowe wypowiedziane przez wielkiego jogina Paramahansę Joganandę, spisane przez jednego z jego uczniów. Piękna książka, do której wracam co jakiś czas, odpowiada na większość kluczowych pytań dotyczących istoty życia.

oaxaca | 2012-05-01

Kalendarium literackie
  • Patrick Süskind
    66. rocznica
    urodzin
    Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.
  • Henri Loevenbruck
    43. rocznica
    urodzin
    Nie ma takiej góry, na którą nie dałoby się wejść
  • Viktor E. Frankl
    110. rocznica
    urodzin
    Żaden człowiek nie powinien osądzać innych, jeśli sam całkowicie szczerze nie odpowie w głębi serca na pytanie, czy w podobnych okolicznościach nie postąpiłby tak samo.
  • Erica Jong
    73. rocznica
    urodzin
    Zawsze podziwiałam twórców. Po skończonej lekturze miałam zwyczaj całować ich podobizny na obwolutach. Uważałam wszystko, co wydano drukiem za relikwię... Szybko nauczyłam się, że książka, starannie udrapowana przed nosem może stanowić tarczę kuloodporną, azbestową ścianę, działać jak czapka-niewidk... pokaż więcej
  • Tennessee Williams
    104. rocznica
    urodzin
    Pogrzeby są ciche. Jeśli nie było się tam, przy łóżku, kiedy wyją i jęczą -'nie daj mnie'-to człowiek w ogóle nie podejrzewa, że była jakaś krwawa walka ze śmiercią.
  • Brian Bolland
    64. rocznica
  • Thomas Archibald Barron
    63. rocznica
    urodzin
    Jesteś wszystkim, co się na ciebie składa.
  • Joseph Campbell
    111. rocznica
    urodzin
    [...] jeśli idziesz za tym, co cię uszczęśliwia, to jakbyś podążał jakimś szlakiem, który istniał od zawsze, czekał na ciebie, i że życie, które właśnie przeżywasz, jest tym, które było ci jakoś pisane.
  • Jerzy Pertek
    95. rocznica
  • Michał Gałek
    37. rocznica
  • Raymond Chandler
    56. rocznica
    śmierci
    Baby łżą na każdy temat...po prostu, żeby nie wyjść z wprawy.
  • Diana Wynne Jones
    4. rocznica
    śmierci
    Jako młoda dziewczyna Sophie spaliłaby się ze wstydu za swoje zachowanie. Jako staruszka nie przejmowała się niczym, co zrobiła czy powiedziała. Co za ulga.
  • Stanisław Stampf’l
    35. rocznica
  • John Kennedy Toole
    46. rocznica
    śmierci
    Seks jest lekarstwem na wszystko, od płaskostopia po depresję psychiczną.
  • Walt Whitman
    123. rocznica
    śmierci
    Nie przemówię do ciebie, lecz będę myślał
    o tobie, gdy usiądę samotny lub samotny zbudzę się w nocy,
    Będę czekał, bo nie wątpię, że spotkam cię znowu,
    I zadbam o to, aby cię nie utracić

Znajdź nas na Facebooku