Okładka książki Istota samourzeczywistnienia. Mądrości Paramahansy Joganandy

Istota samourzeczywistnienia. Mądrości Paramahansy Joganandy

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Spotkania z Mistrzem". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
papier
AleksaZ
9,5 (2 ocen i 1 opinia)

Opis książki

"Samourzeczywistnienie to wiedza we wszystkich częściach twego ciała, umysłu i duszy, że masz w posiadaniu królestwo Boże; że nie musisz się modlić, by do ciebie przyszło; (...) że wszystko, czego ci potrzeba, to pogłębiać wiedzę." Książka "Istota samourzeczywistnienia" jest rozwinięciam tych słów Yoganandy, opracowanym przez jego bliskiego ucznia Swamiego Kriyanandę (J. Donalda Watersa). Każdy, k...

Książka "Istota samourzeczywistnienia" jest rozwinięciam tych słów Yoganandy, opracowanym przez jego bliskiego ucznia Swamiego Kriyanandę (J. Donalda Watersa). Każdy, kto zmaga się z problemami egzystencjalnymi, znajdzie w niej odpowiedzi na wiele nurtujących go pytań.

źródło opisu: okładka

Polecamy

Opinie czytelników
Darek | 2012-05-27
Przeczytana: 01 marca 2006

Mądrości duchowe wypowiedziane przez wielkiego jogina Paramahansę Joganandę, spisane przez jednego z jego uczniów. Piękna książka, do której wracam co jakiś czas, odpowiada na większość kluczowych pytań dotyczących istoty życia.

oaxaca | 2012-05-01

Kalendarium literackie
  • Ena Lucia Portela
    42. rocznica
    urodzin
    Ćwiczyła na przyszłość, żeby jak najlepiej wykonywać zawód, który wybrała. - Aktorka? - zapytała Yadelis. - Tajna agentka? - zapytałam ja. Nie, nic z tych rzeczy. Aktorki i tajne agentki odtwarzają scenariusze napisane przez innych. Ona chciała tworzyć swoje własne scenariusze, snuć swoje własne kła... pokaż więcej
  • Eleanor Hodgeman Porter
    146. rocznica
    urodzin
    Widzisz, chciałam mieć lalkę i tatuś o nią poprosił, ale kiedy nadesłano zebrane dary, nie było w nich ani jednej lalki, tylko małe, drewniane inwalidzkie kule. I wtedy to się zaczęło.[...] Należy we wszystkim zawsze dojrzeć jakąś dobrą stronę i cieszyć się z niej, obojętnie jaką. I graliśmy w to od... pokaż więcej
  • Tomasz Lew Leśniak
    37. rocznica
  • Brandon Sanderson
    39. rocznica
    urodzin
    Życie ponad śmiercią. Siła ponad słabością. Podróż ponad celem.
  • Jean-Louis Fournier
    76. rocznica
    urodzin
    Nie ma nic trudniejszego, jak zrobić coś, co jest niepodobne do niczego.
  • Paolo Giordano
    32. rocznica
    urodzin
    Już się nauczył, że wyborów dokonuje się w kilka sekund, a ich skutków doświadcza się przez resztę życia.
  • Richard Hammond
    45. rocznica
  • Jean Genet
    104. rocznica
    urodzin
    Ciotki to wielkie immoralistki.
  • Emily Jane Brontë
    166. rocznica
  • Virginia Cleo Andrews
    28. rocznica
    śmierci
    Miłość nie zawsze przychodzi, kiedy się tego chce. Czasami się po prostu przydarza mimo naszej woli".
  • Frans Gunnar Bengtsson
    60. rocznica
    śmierci
    Dać mężczyźnie miecz, to jak dać kobiecie zwierciadło. Nie mają już wtedy oczu dla niczego innego.
  • Ned Vizzini
    1. rocznica
    śmierci
    - Jeśli teraz wyjdziecie, Gilliam pozwoli wam dołączyć do załogi, ahoj! Przeżyjecie wspaniałe morskie przygody!
    - Przygody? - krzyknął Brendan. - Przestrzeliłeś mi ucho, koleś!
    - Wybacz - powiedział Gilliam. - Jeśli to jakieś pocieszenie, w zeszłym roku straciłem pośladek!

Znajdź nas na Facebooku