Istota samourzeczywistnienia. Mądrości Paramahansy Joganandy

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Spotkania z Mistrzem". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Rebis
tłumaczenie
Katarzyna Przybyś
The Essence of Self-Realization. The Wisdom of Paramahansa Yogananda
83-7120-751-4
filozofia i etyka
AleksaZ

"Samourzeczywistnienie to wiedza we wszystkich częściach twego ciała, umysłu i duszy, że masz w posiadaniu królestwo Boże; że nie musisz się modlić, by do ciebie przyszło; (...) że wszystko, czego ci potrzeba, to pogłębiać wiedzę." Książka "Istota samourzeczywistnienia" jest rozwinięciam tych słów Yoganandy, opracowanym przez jego bliskiego ucznia Swamiego Kriyanandę (J. Donalda Watersa)....

Książka "Istota samourzeczywistnienia" jest rozwinięciam tych słów Yoganandy, opracowanym przez jego bliskiego ucznia Swamiego Kriyanandę (J. Donalda Watersa). Każdy, kto zmaga się z problemami egzystencjalnymi, znajdzie w niej odpowiedzi na wiele nurtujących go pytań.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: www.poczytaj.pl

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Darek | 2012-05-27
Przeczytana: 01 marca 2006

Mądrości duchowe wypowiedziane przez wielkiego jogina Paramahansę Joganandę, spisane przez jednego z jego uczniów. Piękna książka, do której wracam co jakiś czas, odpowiada na większość kluczowych pytań dotyczących istoty życia.

Miroslaw Kowalski | 2013-12-13
Na półkach: 2015, Przeczytane