Pod słońcem Saint-Tropez

Okładka książki Pod słońcem Saint-Tropez Elizabeth Adler
Okładka książki Pod słońcem Saint-Tropez
Elizabeth Adler Wydawnictwo: Amber Cykl: Kalifornijska noc (tom 2) Seria: Wszystko dla Pań literatura obyczajowa, romans
Kalifornijska noc (tom 2)
Wszystko dla Pań
There's something about St. Tropez
Amber
2009-01-01
2009-01-01
Agata Kowalczyk
Adler romans St.Tropez

Książka na jeden dzień,gdzie autorka ciekawie połączyła romans z elementami kryminału.

Mdła i mało ciekawa książka. Autorka stworzyła grupkę bogatych, pięknych osób, którzy wynajmują ten sam dom na południu Francji.
Są zaginione obrazy, bogaty wściekły mąż, detektyw próbujący rozwiązać zagadkę. Jest dwójka dzieci, które radzą sobie z tejemnicą lepiej niż ceniony Mac Rilley.
Jeśli, ktoś lubi nijakich bohaterów, którzy dużo jedzą, piją wino na każdej stronie inne, pływają drogimi jachtami i jeżdżą Ducati to może spodobać im się ta lektura. Za plus uważam opis Prowansji, pieknych miejsc a nawet zapachow.
Po zapoznaniu się z twórczością Elizabeth Adler zaczęłam i skończę na tej jednej.

Fajna książka przedstawiająca losy paru osób, którzy poznali się w nietypowych okolicznościach. Każda z nich ma inną przeszłość, pochodzi z innych światów, a jednak nie przeszkadza im to, żeby się zaprzyjaźnic. Polecam

Jak niemal każda książka pani Adler to obyczajowy romans z elementami kryminału a nawet thrillera. Mamy tu zbrodnię i karę, miłość, zdradę, nienawiść, zawiść, chciwość czy samotność ale także przyjaźń, smutek i radość. To dobra książka, którą czyta się z przyjemnością. Jednym mankamentem są małe litery i w pewnym wieku bez okularów nie ma się co do niej zbliżać. Drugim i ostatnim bardzo dużo opisów potraw, zamiast czytać chwilami chciałoby się zasiąść z bohaterami przy stole. Myślę, że na akcję nie miałby wpływu brak wiedzy co oni cały czas jedzą.

Powieść Elizabeth Adler ani mnie nie zachwyciła ani nie rozczarowała. Nie czytałam tej historii z wypiekami na twarzy, ale też nie zmuszałam się do kolejnych stron. Było lekko i przyjemnie, bez większych emocji (czy tam fajerwerków).

Jeżeli jesteś osobą, która szuka w książkach wrażeń, zagadek, emocji - wtedy lepiej odpuścić sobie "Pod słońcem Saint-Tropez" na rzecz bardziej wymagającej lektury. Jeśli natomiast, tak jak ja, lubisz od czasu do czasu usiąść przy popołudniowej kawie i oderwać swoje myśli od rzeczywistości po ciężkim dniu pracy, to ta powieść na pewno nada się do tego idealnie.

Młodzi narzeczeni spędzają cudowne wakacje na pięknej francuskiej Riwierze, słoneczne tarasy,,,przepiękne lazurowe wybrzeże, uroczy widok na morze z balkonu, krajobrazy fantastyczne po prostu bajka. Klimat cudny
bardzo fajny romans, zrelaksował mnie czytało się super.
Pełen intryg,tajemnic takie książki lubię czytać wciągają mnie na maksa, zachęcają do przeczytania dostarczył mi emocji,napięcia doskonałego,trochę kryminału i zagadek.
Lekka, przyjemna lektura na miłe popołudnie z pyszną kawą!!!!

bardzo fajny romans, zrelaksował mnie czytało się super.

niby troszkę ciekawsza niż pierwszy tom, ale i tak słabiutka, chciałam dać jeszcze raz szansę serii ale szkoda czasu :)

Wszystkie ksiazki tej autorki sa tak glupie czy tylko ta jedna?

Wszystkie ksiazki tej autorki sa tak glupie czy tylko ta jedna?

z przyjemnością ją przeczytałam zakończenie mnie mile zaskoczyło

z przyjemnością ją przeczytałam zakończenie mnie mile zaskoczyło

Bardzo lubię styl Elizabeth Adler, zwłaszcza że jej powieści łączą w sobie elementy romansu i kryminału/thrillera w jednym, i dzieją się w pięknych zakątkach świata. Czyta się szybko, polecam. Idealna lektura do odprężenia.
Uwaga, wciąga! ;)

Uwaga, wciąga! ;)