Spadkobiercy Emmy Harte

Barbara Taylor Bradford Wydawnictwo: Książnica Cykl: Saga Emmy Harte (tom 2) literatura piękna
Hold the Dream
literatura piękna
2008-05-02
Alina Sarnacka
imperium miłość marzenia

Ciekawa książka. Fajnie się czytało. Polecam.

I tak to właśnie jest – ktoś buduje, ktoś rujnuje. Samo życie. Przekonana o tym niezaprzeczalnym fakcie Emma Harte postanawia temu zaradzić.

Jaki sporządzi testament? Jak podzieli swój przeogromny majątek? Rodzinę ma naprawdę dużą. Jest więc między kogo dzielić. Czy wszyscy są godni przekazania im fortuny, będącej efektem jej ciężkiej pracy i wielu wyrzeczeń? Czy jej...

Dalsze losy Emmy i jej rodziny. Jednak w pierwszej części dużo więcej się dzieje, a w drugiej jest masę bardzo szczegółowych opisów! Przez co niestety przynudza... ale kto przeczytał poprzednią, to z ciekawością sięgnie po dalszy ciąg.

To zdecydowanie nie jest to co poprzednia książka. To dobra rzecz dla ciekawych dalszych losów Emmy j i jej rodziny ale w żaden sposób nie dorównuje poprzedniej powieści , treścią jak i klimatem.

nuda i banał

Czyta się tę powieść całkiem nieźle, ale daleko jej do pierwszego tomu. W "Karierze Emmy Harte" naprawdę pasjonujące były liczne retrospekcje, które opisywały przeszłość tytułowej bohaterki, jej powolną, ale zdecydowaną drogę do sławy i bogactwa, pełną ryzyka, burzliwych przeżyć, ale również opartą na bezinteresownej przyjaźni.

Fabuła "Spadkobierców..." nie ma w sobie...

II Tom Sagi Emmy Harte.
Powieść przedstawiająca dalsze losy Emmy i zbudowanego przez nią imperium. Wiekowa już pani Harte sieć swoich domów towarowych przepisuje wnuczce Pauli, choć reszta rodziny czyni próby podstępnego zagarnięcia jak największej części majątku. Spadkobierczyni imperium w świecie wielkiej finansjery stara się ocalić marzenia i znaleźć miłość. Czy Pauli...

• Z biblioteki
  • Chcę w prezencie