Tancerze z Arunu

Elizabeth A. Lynn Wydawnictwo: Solaris Cykl: Kroniki Tornoru (tom 2) fantastyka, fantasy, science fiction
The Dancers of Arun
Kroniki Tornoru (tom 2)
fantastyka, fantasy, science fiction
Dariusz Kopociński
Tancerze Arunu

Jedynym plusem książki jest główny bohater. Po raz kolejny akcja jest nudna, ale w odróżnieniu od reszty trylogii, w tej książce przynajmniej jest jakieś skupienie się na emocjach głównego bohatera i próba wejścia i utożsamienia się z nim. Niestety autorka podjęła tylko próbę i zaserwowała czytelnikowi prosty motyw kazirodztwa i homoseksualizmu, bez żadnej głębszej emocji.

• Fantastyka
  • Fantasy