Tancerze z Arunu

Okładka książki Tancerze z Arunu
Elizabeth A. Lynn Wydawnictwo: Solaris Cykl: Kroniki Tornoru (tom 2) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
1981-01-01
Dariusz Kopociński
Tancerze Arunu

więcej Więcej

To nie jest opinia, ale nowa wersja portalu wymaga wpisania kilku słów, by dołączyć książkę do biblioteczki.
Pozdrawiam

Jedynym plusem książki jest główny bohater. Po raz kolejny akcja jest nudna, ale w odróżnieniu od reszty trylogii, w tej książce przynajmniej jest jakieś skupienie się na emocjach głównego bohatera i próba wejścia i utożsamienia się z nim. Niestety autorka podjęła tylko próbę i zaserwowała czytelnikowi prosty motyw kazirodztwa i homoseksualizmu, bez żadnej głębszej emocji.

• Fantastyka
  • Fantasy