Wieża Czat

Okładka książki Wieża Czat
Elizabeth A. Lynn Wydawnictwo: Solaris Cykl: Kroniki Tornoru (tom 1) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
1981-01-01
Dariusz Kopociński
fantasy

więcej Więcej

To nie jest opinia, ale nowa wersja portalu wymaga wpisania kilku słów, by dołączyć książkę do biblioteczki.
Pozdrawiam

Jedna z najgorszych książek jaką czytałem w życiu. Nudna akcja, a właściwie jej brak, papierowe postaci, w które nie można uwierzyć i na domiar złego zmarnowanie całkiem dobrego pomysłu. Żeby chociaż był jakiś morał albo puenta, a tu kompletna pustka fabularna i edukacyjna.

• Fantastyka
  • Fantasy