Wieża Czat

Elizabeth A. Lynn Wydawnictwo: Solaris Cykl: Kroniki Tornoru (tom 1) fantastyka, fantasy, science fiction
Watchtower
Kroniki Tornoru (tom 1)
fantastyka, fantasy, science fiction
Dariusz Kopociński
fantasy

Jedna z najgorszych książek jaką czytałem w życiu. Nudna akcja, a właściwie jej brak, papierowe postaci, w które nie można uwierzyć i na domiar złego zmarnowanie całkiem dobrego pomysłu. Żeby chociaż był jakiś morał albo puenta, a tu kompletna pustka fabularna i edukacyjna.

• Fantastyka
  • Fantasy