Dziewczyna z Północy

Okładka książki Dziewczyna z Północy
Elizabeth A. Lynn Wydawnictwo: Solaris Cykl: Kroniki Tornoru (tom 3) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
1982-01-01
Dariusz Kopociński
fantasy

więcej Więcej

To nie jest opinia, ale nowa wersja portalu wymaga wpisania kilku słów, by dołączyć książkę do biblioteczki.
Pozdrawiam

Mówiąc szczerze to najlepsza część najgorszej trylogii jaką czytałem.Za dużo opisów, a akcja jest nudna jak mecze Ekstraklasy. Mini-tragedia w porównaniu do poprzednich części. Czytałem tę książkę na początku mojej przygody z fantastyką i tylko dlatego doczytałem tą trylogię do końca.

• Fantastyka
  • Fantasy