Nie ma granic. W innych wymiarach

Joanna Piłatowicz fantastyka, fantasy, science fiction 197 str.
Psychoskok
fantastyka, fantasy, science fiction
Piłatowicz Joanna opowiadania fantasy Psychoskok

Psychoskok
fantastyka, fantasy, science fiction
Piłatowicz Joanna opowiadania fantasy Psychoskok

Kup książkę

Książka wgłębia się w tematy życia po życiu, reinkarnacji i przeznaczenia. Moją ulubiona powieścią była " Zima " . Jest to pozycja godna polecenia szczególnie dla osób interesujących się egzystencjalizmem i tematami ezoterycznymi. Styl podobny do poprzedniej powieści autorki. Polecam!

Swietna lektura! Polecam wszystkim wielbicielom fantastyki opartej na zyciowych perypetiach.

zachęcona i zaciekawiona po przeczytaniu "opowieści z pogranicza..., siegnęłam po tą publikację i się nie zawiodłam. Inspirująca, zdecydowanie polecam.

.Zbiór opowiadań świetnych opowiadań, który porusza takie tematy jak: wiara w przeznaczenie, reinkarnacje w wyższą instancję osobistej filozofii, złożoność psychiki człowieka, relacja z innymi i ze światem.

Uważam, e naprawdę godna polecenia. bo na pewno bardzo miło zaskoczy niejedną osobę.

Bogaty, zróżnicowany zbiór opowiadań z gatunku fantasy. Joanna Piłatowicz doskonale wykorzystuje fantastyczną przestrzeń, by odnieść się do tematyki, która z pewnością nie jest nam obca. Problematyka poruszana dzięki obrazowym metaforom odnosi się do rzeczywistych, egzystencjalnych problemów, dlatego w każdym utworze znajdziemy cenną wskazówkę, czy inspirację.

Dzięki...

Z pewnością, więzią łączącą dwie książki Joanny Piłatowicz jest tematyka zawartych w nich opowiadań (mowa także o Opowieściach z pogranicza światów). Autorka nadal porusza ważne sprawy dla większości ludzi: wiarę w przeznaczenie, w reinkarnację, w wyższą instancję, złożoność psychiki człowieka i jego relacje z innymi oraz ze światem. Również forma opowiadań jest podobna....

• S-F i Fantasy