Dlaczego lubimy seks?

Okładka książki Dlaczego lubimy seks?
Jared Diamond Wydawnictwo: CiS poradniki
83-85458-69-7
Marcin Ryszkiewicz
sex erotyka

więcej Więcej

Przyjemnie napisana książka popularno naukowa. Lekki, anegdotyczny ton wykładu wprowadza nas w rzadko poruszane zagadnienia z seksualności człowieka. Na przykład: dlaczego mężczyźni nie karmią mlekiem, choć wystarczy kilka drobnych mutacji by było to możliwe, a przypadki męskiej laktacji zdarzają się naturalnie?

Autor porównuje ludzkie zachowania seksualne do wielu innych...

bardzo prosty język, lanie wody i wałkowanie po osiem razy tego samego. tytuł okej dla osoby nie mającej zielonego pojęcia o biologii, a dla kogoś nieco bardziej zainteresowanego tą dziedziną będzie to książka może i ciekawa, ale jednak troszkę infantylna

• Nauka
  • 2019
  • Biologia, medycyna, psychologia, socjologia i okolice
  • Studia
  • Seks i ciało
  • 2018

Dodaj cytat z książki Dlaczego lubimy seks?