ROZWIŃ ZWIŃ

Płonący most

Okładka książki Płonący most
John Flanagan Wydawnictwo: Jaguar Cykl: Zwiadowcy (tom 2) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Stanisław Kroszczyński
zwiadowcy flangan przygoda

więcej Więcej

Lekka, pełna zwrotów akcji. Lekko i przyjemnie się czyta. Polecam

Są momenty świetne, są i przynudzenia. Ogólnie jest okej. Jeszcze mnie nie zniechęciło, sięgam po 3 tom.

🏹
Nasz drugi tom posiada nieziemską fabułę, której jak później opowiem, kompletnie się nie spodziewałam!
Bohaterowie konkretni i z własnymi charakterami.
⚔️
W książce autor ciągnie historię chłopaka o imieniu Will, ale również urozmaicił nam powieść w postaci przesympatycznej dziewczyny o imieniu Evanlyn! Dodatkowo nadal w powieści pojawiają się moje ulubione zwierzęta,...

Bardzo dobra książka, nie mogę się doczekać kolejnej części. Jedyna rzecz do której można się tu przyczepić to fakt że główni bohaterowie (Will, Horace) są strasznie dziecinni. Momentami aż za bardzo.

Podsumowując: polecam :)

Nie wiem jak wy ale bardzo przyjemnie czytało mi się książkę w której bohaterowie co rusz drą łacha z siebie nawzajem.
To jest właśnie to i tylko co chciałam napisać po lekturze kilkudziesięciu stron.
Tyle że to byłoby grube niedopowiedzenie.
Miałam około roczną przerwę od serii (podczas której przestałam serduszkować w swoich opiniach <33) więc części rzeczy nie...

Jeden z najlepszych tytułów tej serii. Końcówka, gdy Halt nie zdołał powstrzymać Skandian przed porwaniem Willa i złożenie obietnicy, że go odnajdzie wzrusza niemiłosiernie.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Świetny tom! Jeszcze bardziej zakochałam się w tym świecie i postaciach, napisany równie ciekawie jak poprzedni. Zakończenia zmusza mnie do jak najszybszego zakupu trzeciej części.

Część o wiele ciekawsza od pierwszej. Podoba mi się motyw, że w tej części uważamy Skandian za brutali którzy pilnują tylko własnych interesów a już w następnych częściach widzimy Skandian postawionych w całkowicie innym świetle. Jeśli po pierwszej części ktoś z was jeszcze nie przekonał się do "zwiadowców" polecam przeczytać tą część i może zmienicie zdanie na temat tej...

Kompletnie się tego nie spodziewałam. Książka wciągnęła mnie całkowicie

Mało która książka potrafi utrzymać mnie w aż tak dużym napięciu, ciągle wyczekuję dalszych wydarzeń. Płynęłam przez historię wraz z bohaterami i ich rozwojem. Świetna kontynuacja.

11 579
    2 383