Płonący most

Okładka książki Płonący most John Flanagan
Okładka książki Płonący most
John Flanagan Wydawnictwo: Jaguar Cykl: Zwiadowcy (tom 2) fantasy, science fiction
Zwiadowcy (tom 2)
The Burning Bridge
Jaguar
2012-01-01
2012-01-01
Stanisław Kroszczyński
zwiadowcy

Ten tom jest o wiele lepszy od pierwszego. Świetnie się bawiłam, pomimo prostoty książki! Podobają mi się relacje miedzy bohaterami, więzi, które ich łączą. W drugim tomie akacja jest o wiele szybsza i autor wprowadza wiele dynamicznych opisów walki, ucieczki. Jak po przeczytaniu pierwszego tomu, nie byłam przekonana co do tej serii, to teraz z chęcią sięgnę po kolejne. Polecam osobą w każdym wieku!😀

Super przygodówka, uwielbiam bohaterów i relacje miedzy nimi ale. No wlanie ma jedno ale do wątku pojedynku na końcu książki (kto czytał ten wie) totalnie nie jestem fanką rozwiązania jakie ten moment przynosi dla fabuły. Wydawało mi się to pośpieszne, średnio spasowane w fabule i gdy już doszło do tych wydarzeń finał był przewidywalny. Ostatni rozdział sprawił, że bardzo chce przeczytać tom 3.
Ogólnie jest to książka na 10 gdyby nie ten jeden wątek pojedynku.

Zakończenie trochę smutne. Byłam przekonana, że się uda. Aż chce się sięgnąć po kolejny tom i zobaczyć co dalej.

Książkę słuchałem w formie audiobooka dzięki serwisowi Audioteka.pl

Cóż, jeśli podobała część pierwsza to tutaj macie bezpośrednią kontynuację, no może nie do końca taką bezpośrednio bo minął tam pewien okres czasu ale mniej niż rok.
Świetna fantastyka młodzieżowa i jeśli nie w tym miesiącu to w przyszłym przesłucham sobie kolejnych tomów serii. A inne serie z uniwersum Zwiadowców idą w górę na liście tych do przeczytania/przesłuchania

Książkę słuchałem w formie audiobooka dzięki serwisowi Audioteka.pl

Dobrze się bawiłam. Lekka, ciekawa, sympatyczni bohaterowie, typowa młodzieżówka.

najlepszy moment był gdy Evelyn podpaliła most, albo spotkanie z Erakiem. naprawdę ciekawa część.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Ta książka jest super. Polecam

Ta książka jest super. Polecam

Druga część z serii ,,Zwiadowcy" nie rozczarowuje! Zachowany jest poziom, który został podniesiony naprawdę wysoko z powodu pierwszej części. Will spotyka tutaj dziewczynę z którą nawiązuje nić porozumienia i stają się przyjaciółmi. Naprawdę uwielbiam fakt, iż nie jest tu wpychany na siłę romans, tylko pokazanie iż miezy chłopcem a dziewczyną może rozwinąć się przywiązanie oraz miłość przyjacielska. Jak rzadko wydawane są takie książki, niekończące się amorami!
Zdecydowanie polecam!

Super, czytałam z wypiekami na twarzy. Koniec taki, że zaraz biorę się za kolejny tom 💔🥺
Sposób w jaki autor ukazuje przyjaźń między ludźmi jest naprawdę wyjątkowy ♥️
Minus za bardzo sugestywny w stosunku do całej fabuły i trochę za długie opisy batalistyczne i okołowojenne.

Sposób w jaki autor ukazuje przyjaźń między ludźmi jest naprawdę wyjątkowy ♥️

• Zwiadowcy