Polska. Dwanaście wieków

Okładka książki Polska. Dwanaście wieków Adam Bujak, Wojciech Polak
Okładka książki Polska. Dwanaście wieków
Adam BujakWojciech Polak Wydawnictwo: Biały Kruk historia
historia
Polska. Dwanaście wieków
Biały Kruk
2023-01-01
2023-01-01
polska historia album album historyczny

Okładka książki Polska i Krzyż Adam Bujak, Waldemar Chrostowski, Stanisław Nagy, Andrzej Nowak (historyk), Krzysztof Ożóg
Polska i Krzyż Adam Bujak, Waldema...
Okładka książki Mikołaj Święty Adam Bujak, Jolanta Sosnowska
Mikołaj Święty Adam Bujak, Jolanta...

W niniejszym albumie nasza Ojczyzna została ukazana od czasów prahistorycznych do czasów, w którym przyszło nam żyć. W każdym z rozdziałów pokrótce scharakteryzowano każde ze stuleci począwszy od X do XXI wieku. Wraz z autorami publikacji mamy szansę poznać naszą historię, kulturę i sztukę. W książce nie zabrakło fotografii, które w wyjątkowy sposób uchwyciły urodę Polski. Dzięki nim można było zobaczyć miejsca znane i mniej znane.
Tak naprawdę brakuje mi słów by wyrazić mój zachwyt nad albumem Polska. Dwanaście wieków. Jestem tą pozycją zachwycona. Jest idealna w każdym calu ! Nie tylko można zachwycać się jego wyglądem zewnętrznym, ale treścią poszczególnych stron. W każdym z rozdziałów znajdziemy nie tylko streszczenie historii poszczególnego wieku, ale także przepiękne fotografie zabytków, które powstawały w danym okresie historycznym. Przyznam szczerze, że Polska. Dwanaście wieków może stać się impulsem do zobaczenia tych cudów na własne oczy. Polska. Dwanaście wieków to wyjątkowa pozycja. W moim przekonaniu zasługuje na naszą uwagę. Gdyby ktoś szukał nieszablonowego prezentu to ten album nadaje się do tego idealnie.

Dodaj cytat z książki Polska. Dwanaście wieków