Langer/Hashtag

Okładka książki Langer/Hashtag Remigiusz Mróz
Okładka książki Langer/Hashtag
Remigiusz Mróz Wydawnictwo: Czwarta Strona Cykl: Langer (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
Langer (tom 1)
Czwarta Strona
2024-01-01
2024-01-01
Inne

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Trochę namieszało mi w głowie. Ale przyjemnie się czytało.

Trochę namieszało mi w głowie. Ale przyjemnie się czytało.

Dobra lektura

Dobra lektura

Nie mogę oderwać się od otoczenia Chyłki ...
Świetnie wykreowana postać Langera, dobrze się czytało i mega się wkręciłem. Dobrze było poznać jego postać od potrzewki.
7/10

Nie mogę oderwać się od otoczenia Chyłki ...
7/10

Langer znany z serii o Chyłce powraca w powieści, która pokazuje jego dzieciństwo i drogę do jego psychopatycznych zapędów. Obrazowo przedstawione poszczególne etapy morderstw przyprawiały o mdłości. Nie polecam czytać przy jedzeniu i osobom wrażliwym. Nagłe zwroty akcji, niejasne sytuacje i dużo, dużo obrzydliwych scen - to kilka rzeczy które można powiedzieć o Langerze. Trzymała w napięciu i nie pozwalała oderwać się od siebie.

Hmm spodziewałam się zakończenia tej niezwykłej postaci, ze książka to będzie jego koniec .. hmm na pewno dało to nowe światło na bohatera ale jak zwykle wyszedł obronną ręką .. sama fabuła wciągająca i trzymająca w napięciu ...a zakończenie mistrzostwo

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Bardzo dobra książka, w końcu możemy poznać przeszłość Langera, dowiedzieć się czym się kieruje. Postać Niny i samego Langera na duży plus, jak dla mnie jedynie Paderborn był trochę irytujący. Polecam

Swietna książka

O Piotrze Langerze słyszeli chyba wszyscy. Nieustępliwy czarny charakter niemal że wszystkich tomów Chyłki. Tym razem to on gra pierwsze skrzypce.
Umysł psychopatyczny, pozbawiony jakichkolwiek zahamowań. Spełnia swoje wszystkie rządzę o jakich tylko pomyśli. Wciąż niedościgniony i nieuchwytny. Mimo, że za plecami ma wieli nic nie można mu udowodnić by w końcu poniósł konsekwencje czynów.
Podczas balu charytatywnego Piotr wzrokiem dostrzega swój kolejny cel. Chociaż to może właśnie Nina go przyciąga. Niemniej wszystko idzie zgodnie z planem do momentu kiedy to kobiecie udaje się przechytrzyć Langera nim zrobi to on. Okazuje się, że spotkanie nie było całkiem przypadkowe. A cel, który staje się dla nich wspólny przeradza się w priorytet do zrealizowania.
Tym razem Mróz zapewnił nam wejście w najdalsze zakątki umysłu psychopaty. Nie zabrakło krwawych, drastycznych scen i totalnie niespodziewanych zwrotów akcji. Tego się nie czytało, to się pochłaniało!

Swietna książka

To było... mocne. Wciągające. Chyba jeszcze nigdy nie natrafiłam na coś podobnego 😶
Pierwsze spotkanie z osławionym Mrozem na długo zapisze się w mojej pamięci

Pierwsze spotkanie z osławionym Mrozem na długo zapisze się w mojej pamięci