Rozmowy przy stole. O życiu na wsi, gotowaniu i miłości.

Okładka książki Rozmowy przy stole. O życiu na wsi, gotowaniu i miłości.
Natalia Sosin-Krosnowska Wydawnictwo: Znak Koncept poradniki
poradniki
Znak Koncept
2021-06-30
2021-06-30
kuchnia slow life wieś rozmowy życie na wsi natura agroturystyka

więcej Więcej

Opowieści osób które zdecydowały się na sielski, wiejski tryb życia, którego centrum stanowi kuchnia, lokalne składniki i mieszkańcy domostwa. Osób które postanowiły podzielić się swoim małym wszechświatem z innymi zapraszając ich do siebie. Książka wywołuje nostalgię, przywołuje wspomienia z dzieciństwa kiedy gotowałam razem z babcią, albo pałaszowałam najlepszą na świecie...

• 👀 Ciekawe, do poszukania
  • CZEKAM NA WYDANIE
  • Kulinaria
  • Samodzielne
  • Chcę w prezencie
  • Nowości

Dodaj cytat z książki Rozmowy przy stole. O życiu na wsi, gotowaniu i miłości.