Moja lewa joga

Prószyński i S-ka
2021-09-14
2021-09-14

więcej Więcej

Z przyjemnością przeczytałam książkę Pauliny Młynarskiej . A przyjemność ta wynikała z delikatności i prostoty przekazu jakim emanuje ta powieść.
Było to dla mnie miłe zaskoczenie , że Autorka wprowadza czytelnika w świat jogi w sposób nienachalny . Prowadzi po różnych zakątkach świata , odwiedza ciekawych ludzi , wspomina nauczycieli kreśląc jednocześnie obraz tych...

Do książek jogowych tego typu podchodzę zawsze z rezerwą.

Praktykuję jogę już 3 lata. Ale czy na pewno?
No właśnie. Ta książka po raz kolejny uświadomiła mi, że joga to nie tylko ćwiczenia fizyczne.
A o tym naprawdę bardzo łatwo zapomnieć.
Książka przypomina o tym, że piękne instagramowr zdjęcia "joginów" w niesamowitych pozycjach to nie do końca joga.
Na jogę składa się...

Dziękuję Wydawnictwu Prószyński i S-ka za egzemplarz książki "Moja lewa joga" Pauliny Młynarskiej.
Książka jest bardzo pięknie wydana, można ją przeglądać wielokrotnie nie bojąc się tego, że kartki się rozlecą. Dodatkowym atutem są również zdjęcia.

Musze przyznać, że nie spodziewałam się, iż tak bardzo mnie ta książka pochłonie. Gdy wzięłam ją do ręki, to już po kilku...

Na początku bardzo chciałem podziękować Wydawnictwu Prószyński i S-ka za podarowanie mi egzemplarza książki pt. '' Moja lewa joga'' do zrecenzowania.
Autorka w swojej książce podkreśla, czym jest dla niej joga i jaką rolę joga odgrywa w jej życiu. Joga okazała się przygodą jej życia, ścieżką duchowego rozwoju. Jednym z głównych motto Pani Pauliny jest że
nie wolno się...

Na półkach: , , , , , , , ,

Za egzemplarz recenzencki pt. "Moja lewa joga", autorstwa Pauliny Młynarskiej, dziękuję pięknie Wydawnictwu Prószyński i S-ka📖🤗🧡
Już sama okładka (bardzo miła w dotyku), ładne zdjęcia oraz papier (pachnący jeszcze farbą drukarską) należą się wielkie brawa😀📖
Joga, niektórym kojarząca się tylko z matą, siedzenie w pozycji lotosu, długimi ćwiczeniami.
Dzięki autorce...

Na półkach: , , , , ,

Wyruszając, w nieznaną mi do tej pory tajemniczą podróż wraz z Panią Pauliną Młynarską cieszę się, że mogę poznać jej twórczość i dostrzegać tego, co lubię najbardziej nowego, wnoszącego w poruszony główny znany temat, ale pomimo wszystko rozumiany inaczej.

Muszę przyznać autorce czytanej przeze mnie książce pt. '' Moja lewa joga'' Pani Paulinie Młynarskiej rację, gdyż...

Joga. Dla wielu połączenie ciała i umysłu, filozofia życia, swego rodzaju dyscyplina duchowa. Dla innych coś w rodzaju mody, podążania za tłumem, kompletnie niezrozumiała, potraktowana płytko i tylko i wyłącznie "na pokaz". A czym jest joga dla Pauliny Młynarskiej? O tym dziś.

Autorka jest doświadczoną joginką, która praktykuje ją od lat. Długo była początkującą,...

• 2021
  • Egzemplarz recenzencki
  • Samodzielne
  • Pod naszym patronatem
  • Biografia, reportaż, oparte na faktach
  • -- DOC: POR: Joga