Mroczne Pomorze. Opowiadania z dreszczykiem

kryminał, sensacja, thriller
2021-06-01
9788391905685
opowiadania Toruń Pomorze IIRP groza kryminał thriller

W ubiegłym roku Książnica Kopernikańska w Toruniu zorganizowała konkurs, którego motywem przewodnim było "Mroczne Pomorze. Opowiadania z dreszczykiem". Elementem obowiązkowym było umieszczenie historii w roku 1920.

Wynikiem konkursu powstała antologia, zbiór szesnastu opowiadań. W niektórych dziełach jest rozlew krwi, w innych są wspomnienia - jednak wszystkie mają...

Oceniać nie będę, jako że "Tryjumf Głupoty" mój, ale na pewno było to bardzo ciekawe doświadczenie, pierwsze takie w moim życiu. Czytać zbiór ze swoim tworem. Chcę więcej!

• 2021
  • 02 2021
  • Podpatrzone u innych, albo jeszcze nie wiem czy chcę przeczytać
  • Groza i niesamowitość
  • 52bookchallengepl 2021