To, co lśni

Anna Tomczyk
Znak
literatura piękna
Anna Tomczyk

Los często bywa przewrotny. Przekonała się o tym Coco Martin, a oficjalnie Nicole, bohaterka najnowszej powieści Danielle Steel.
W książce „To, co lśni” poznajemy historię kobiety, która miała wszystko. Życie obdarowało ją urodą. Ciemne włosy, zielone oczy oraz zapierająca dech w piersiach figura dodawała jej atrakcyjności u płci przeciwnej. Natomiast wpływowi rodzice...

• 2021
  • Wrzesień 2021
  • .2021
  • Romans
  • Pojedyncze/Książki bez serii
  • !!2021 jeszcze nie ma
  • Czytnik

Dodaj cytat z książki To, co lśni