Krew i miód

Patronat LC
Shelby Mahurin Wydawnictwo: We need YA Cykl: Gołąb i wąż (tom 2) fantastyka, fantasy, science fiction
Blood & Honey
Gołąb i wąż (tom 2)
fantastyka, fantasy, science fiction
Agnieszka Kalus
czarownica łowca wiedźma literatura młodzieżowa

Odnoszę wrażenie, że jednak pierwsza część była nieporównywalnie lepsza.. Jakoś bardziej skondensowana była akcja, więcej współodczuwałam. W drugiej części czułam więcej chaosu i przewracania oczami niż pozytywnych ekscytacji. Niemniej całkiem w dalszym ciągu niezła historia :)

„Krew I Miód”
Kontynuacja książki „Gołąb i wąż”, przedstawiająca losy czarownicy i łowcy czarownic, którzy zostali połączeni węzłem małżeńskim.
W tej książce będzie jeszcze więcej magii.
Będziemy świadkami konsekwencji, jakie niesie używanie magii, bo jak wiemy, musi zostać zachowana równowaga. Nie można używać czarów, nie oddając nic w zamian.

Poznaliśmy już Lou, kobietę,...

Pierwszy tom kończy się tak ,że chce się sięgnąć od razu po następnym w tym przypadku jest tak samo. Książka pełna akcji , dla miłośników fantastyki młodzieżowej. Lou jest silną kobietą ,która za wszelką cenę próbuje ocalić swoich najbliższych. Reid jest przykładem męża ,który troszczy się i dba o bezpieczeństwo swojej żony.

Chwilę po przeczytaniu Gołębia i Węża nie mogłam przestać myśleć co stanie się w kolejnej części, tutaj sytuacja jest taka sama ponieważ książka zostawia tak wielki niedosyt! Uwielbiam bohaterów, uwielbiam Reida i Lou niezmiennie od początku i ich przygody mogłyby ciągnąć się jeszcze przez wiele części. Polecam każdemu miłośnikowi fantastyki

🤎 Długo wyczekiwany drugi tom trylogii o którym u nas jest ostatnio bardzo głośno! Czytaliście albo macie w planach? Jak wrażenia?🤭 Ja zdecydowanie się nie zawiodłam!

🤎 W kontynuacji Gołębia i Węża dzieje się o wiele więcej. Jest to dla mnie ogromny plus. Pierwszy tom skupiał się głównie na relacji Lou i Reida, przez co było tam dużo wątku romantycznego. Tutaj jednak...

Za książkę bardzo dziękuję @weneedyabooks
Nie mogłam się doczekać kontynuacji „Gołąbka”. Sięgając po pierwszy tom nie miałam żadnych oczekiwań i w efekcie byłam nią miło zaskoczona. Wobec drugiego tomu miałam już pewne oczekiwania, czy im sprostał?
Tak, i nie.
Postacie drugoplanowe dostały zdecydowanie lepsze rozwinięcie psychologiczne. W końcu zaczęłam odczuwać sympatię do...

„Krew i miód” jest to bezpośrednia kontynuacja, więc nie sposób przybliżyć fabule nie wyjawiając zakończenia poprzedniej części więc zamiast tego skupie się na moich przemyśleniach i tym jak wypadła ta część w moich oczach.

W historii Lou i Reida zakochałam się już podczas czytania Gołębia i węża nic więc dziwnego, że od razu chciałam poznać dalsze losy bohaterów.

Z czym...

Pierwszy tom zdecydowanie bardziej przypadł mi do gustu.

Połowa książki to brnięcie przez grząskie bagienko (w sensie metaforycznym) i zbieranie drużyny zanim wyruszy się na wyprawę. Druga połowa nieco bardziej się rozkręca, ale mogło by być lepiej.

Bohaterowie podejmują dziwne, nielogiczne i czasami wręcz głupie decyzje, co sprawia, że traciłam do nich sympatię zdobytą...

Bohaterowie, których pokochałam w Gołębiu i Wężu, powracają. Jeszcze więcej magii, dramatyczne zwroty akcji, miłość silniejsza od śmierci. I okładka, która nie pozwala przejść obojętnie.

Historią Lou i Reida zachwycałam się w zeszłym roku przy okazji premiery pierwszego tomu. Choć początkowo seria Shelby Mahurin miała być dylogią, w trakcie pisania drugiego tomu została...

"Krew i miód" Shelby Mahurin ❤️🔥
Za egzemplarz książki dziękuję serdecznie @weneedyabooks 🥰

"Krew i miód" to mroczna, brutalna i jeszcze bardziej zmysłowa powieść, autorki, która w krótkim czasie podbiła serca czytelników.
Shelby Mahurin po raz kolejny zaskakuje pełną zawirowań fabułą, oraz nieoczywistym zakończeniem książki.
Drugi tom pochłonie was bez reszty, żeby nie...

• Chcę w prezencie
  • 2021