Afekt

Remigiusz Mróz Wydawnictwo: Czwarta Strona Cykl: Joanna Chyłka (tom 13) kryminał, sensacja, thriller
Czwarta Strona

Oficjalne recenzje i

Konsorcjum

[ 4 ] Link do recenzji

Myślę ,że powoli czytanie dalszych części Chyłki staje się oczywistością
Jednak jest małe ale - dla tych którzy nie czytali proponuję zacząć od Kasacji. Dla jasności kto jest kto. A tak poza tym czyta się lekko.

W końcu wrôciła prawdziwa Chyłka :)

Chyba powoli mam dość tej serii. Fakt, czyta się szybko, dialogi jak zawsze soczyste ( może aż za bardzo ), ale zaczyna się to wszystko rozłazić. Trochę to już naciągane, takie sobie "głupotki". Chyba po 10 części pisałam, że czas na koniec, po tej części jestem tego prawie pewna.

Kolejna część przygód Chyłki i Zordona. Tym razem mają prowadzić sprawę, której pani adwokat nigdy nie podjęła by z własnej woli, bronić oskarżonego o pedofilię brata kandydata na prezydenta. Po drodze dowiadują się wielu ciekawych rzeczy. Jak zwykle książka kończy się tak, że chciałoby się od razu sięgnąć po kolejną część. Polecam

Może przygody Chyłki i Zordona są zupełnie nierealne ale co zrobię, że uwielbiam tę parę.

Książka przeczytana wciągu 24h, wciągająca, trzyma w napięciu, doskonale ukazane relacje głównych bohaterów. Pełna zaskoczeń, z których nie każdy będzie zadowolony, ale każdy będzie chciał wiedzieć jak autor z nich wybrnie. Czekam z niecierpliwością na kolejny tom

W kancelarii prawnej Joannie zostaje przydzielona sprawa będąca jej zawodowym koszmarem. Sytuację komplikuje fakt, że oskarżonym jest brat jednego z najważniejszych polityków w Polsce.
Książkę przeczytałam w jeden wieczór , czekam na kolejny tom

Chyłka musi się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Jej macierzysta kancelaria, czyli Żelazny & McVay przestała istnieć, a Chyłka przenosi się do konkurencji. Mówiąc eufemistycznie, nie czuje się tam najlepiej, dodatkowo pod przymusem podejmuje się obrony znanego polityka, oskarżonego o pedofilię.
Joanna z całych sił stara się wymigać od tej sprawy, bezskutecznie. W tle...

Kolejne perypetie Chyłki i Zordona. Prowadzą oni kolejną skomplikowaną sprawę, która jak się okazuje jest niezłą miną dla dwójki prawników. Pedofilia, brudna polityka, konsorcjum, zaświaty … no dużo tego, nieźle serwer przegrzany. Książka nierówna, czasem przynudzało, czasem wciaga, ale za dużo kombinowania 🙂
cdn 😉

Trzynasta część oklepanych zwrotów, nieprawdopodobnych akcji, irytujących postaci i nierealnych wydarzeń.
Absurd goni absurd, a jednak wciąż to czytam...

Dyskusje

1 046