Afekt

Okładka książki Afekt
Remigiusz Mróz Wydawnictwo: Czwarta Strona Cykl: Joanna Chyłka (tom 13) kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller

Oficjalne recenzje i

Konsorcjum

Link do recenzji

518 74 401

Oj zaczęło się dziać!! Zakończenie zaskakujące, szybko sięgam po kolejny tom !

Oj zaczęło się dziać!! Zakończenie zaskakujące, szybko sięgam po kolejny tom !

Wątek o gwałcie

Wątek o gwałcie

Na półkach: , , , , ,

Nie wiem czy Remigiusz Mróz sam piszę te wszystkie powieści, czy też ktoś mu pomaga. Szczerze... Mało mnie to obchodzi. Ważne że świetnie się je pochłania, i potrafi zaskoczyć czytelnika w najbardziej odpowiednim momencie

Wysłuchanie audiobooka było olbrzymią przyjemnością.
Spotkanie z takimi mistrzami w swoich dziedzinach jak Pan Mróz i Pan Gosztyła to prawdziwa uczta.
Dopracowane wszystkie szczegóły oraz widać że praca to dla nich pasja i zabawa.

Wysłuchanie audiobooka było olbrzymią przyjemnością.
Dopracowane wszystkie szczegóły oraz widać że praca to dla nich pasja i zabawa.

Mróz konsekwentnie stosuje tu zabieg, który bardzo nie podobał mi się w poprzednich częściach, a mianowicie stwarzanie sztucznego, chwilowego dosłownie efektu ,,o matko i co teraz??" - a no nic, bo to tylko podpucha, którą po tylu częściach potrafię zwietrzyć na kilometr, więc nie spełnia już swojej roli. Również teksty Chyłki niespecjalnie już na mnie działają. Może mam już przesyt tej serii (choć sięgnęłam po Afekt po dość długiej przerwie) a może zrobiła się po prostu nudna i przewidywalna?

Powrót do korzeni. Zarówno w tym pozytywnym i niepozytywnym aspekcie. Ciekawa i intrygująca historia i kolejne wskrzeszanie trzęsących całym światkiem króli podziemia. Troche klisza, troche wciąga. Klasyczny Remigiusz.

Noo, zaczyna się robić ciekawie. Chyłka nadepnęła na minę zwaną Konsorcjum. A do tego ma bronić kogoś, kogo przysięgła sobie nigdy nie bronić...
Czyta się ten tom szybko i przyjemnie. Widać, że Mrozowi nie brakuje pomysłów na to, jak by tu jeszcze.. "urozmaicić" życie wyjątkowemu duetowi prawników...

Po upadku kancelarii Żelazny & McVay Chyłka i Kordian zostają zatrudnieni w firmie KMK. Chyłka przysięgła, że w życiu nie będzie bronić pedofilów, a jednak pod groźbą stracenia wszystkiego decyduje się bronić Mirosława Halskiego. Sprawa jest głośna, oskarżony to brat jednego z najważniejszych polityków w Polsce. Firma KMK ma plan wobec dwojga prawników, jednak oni przeczuwając, że coś jest na rzeczy. Kordian również stanie przed prawdą, którą wyjawi mu jego była dziewczyna. Jak potoczy się kariera Chyłki? Czy razem uda im się odbudować wszystko na nowo?
Książka trzyma w napięciu do ostatniej strony. Trochę jak thriller psychologiczny, świetnie napisana. Bardzo mi się podobała i zachęcam do czytania książek Remigiusza Mroza.
Polecam przeczytać!

Na serio uwielbiam ten duet:
Chyłka + Zordon
To już 13 tom i wiele nieciekawych opinii widziałam na temat tempa pracy Mroza.. I szczerze.. Mam gdzieś te opinie..
Bo skoro świetnie
się bawię czytając kolejne tomy, to kto mi zabroni 😈
Tutaj, znając historię Chyłki, wiemy, że temat jest trudny.. ale Chyłka nie byłaby Chyłką, gdyby odpuściła..
Ale końcówka jest - jak zwykle - zaskakująca i pozostawia tylko jedno pytanie: Panie Mrozie.. kiedy kolejna część? 🤔🤔

Na serio uwielbiam ten duet:
Chyłka + Zordon
Bo skoro świetnie
się bawię czytając kolejne tomy, to kto mi zabroni 😈
Ale końcówka jest - jak zwykle...