ROZWIŃ ZWIŃ

Precedens

Okładka książki Precedens
Remigiusz Mróz Wydawnictwo: Czwarta Strona Cykl: Joanna Chyłka (tom 12) kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Joanna Chyłka (tom 12)
Czwarta Strona
2020-09-16
2020-09-16
proces sądowy prokurator rozprawa sądowa sąd sędzia śledztwo thriller thriller prawniczy zabójstwo

więcej Więcej

Autor coraz bardziej mnie zaskakuje, skąd On czerpie inspiracje?
Chyba najlepsza cześć. Nie, najlepsza.
Tyle się dzieje, aż niemożliwe, każda strona coś wnosi do sprawy. Bez zbędnych ceregieli akcja do przodu.
Rewelacja.

Po długiej przerwie powróciłam do Chyłki i był to naprawdę udany powrót. Precedensowa sprawa była naprawdę ciekawa, nie było wielu niedorzeczności, które u Mroza się zdarzają, więc ten tom oceniam naprawdę wysoko. Cieszę się, że znalazłam czas na lekturę, tym bardziej, że czekają mnie jeszcze 2 tomy :)

Czytam wszystkie części z Chyłką, ta jest dość wciągająca, ale były lepsze.

7 za brak wybuchu I na końcu spodziewałam się Langera. Nie ma Langner jest 7

Pochłaniam Chyłkę i Zordona jak żadną inną serię wcześniej. No, nie licząc Harry'ego Pottera, ale uznajmy, że to klasyk, którego nie da się z niczym porównać!

Ja nie wiem czy juz moge byc obiektywna wzgledem Chylki I Zordona😜😂 sprawa extra, para adwokatow jak zawsze na piedestale. Na sam koniec jeszcze taka przekaska ze to nowy wspolpracownik na czele Konsorcjum… ale przeciez to zyciowa sytuacja.,, jak zawsze polecam Chyleczke i czekam na wiecej

Tym razem było zdecydowanie więcej Chyłki w Chyłce. Tytułowy motyw można określić jako wręcz śladowy. Dużo akcji wokół głównych bohaterów. Dobrze się czyta. I to zakończenie będące wstępem do następnego tomu!

Książki Pana Remigiusza czytam już z sentymentu dla wysiłku autora i niejako poczucia obowiązku. Nie lubię zostawiać niedoczytanych książek ani rozpoczętych cykli. Po ostatnich, niemal absurdalnych, przygodach Chyłki i Zordona ta opowieść wydaje się być bardziej realną. I w tym wypadku podobał mi się pomysł na fabułę. To rzeczywiście był precedens w polskim prawodawstwie....

Jak wszystkie książki Mroza Precedens pochłonęłam jednym tchem. Pierwszy rozdział wprowadza w historię i zdradza czego będzie dotyczyła powieść, ale jednocześnie już wtedy jesteśmy ciekawi co będzie działo się dalej i jakie jest wyjaśnienie zagadki.
Fabuła jest zbudowana w sposób ciekawy i wielowątkowy. Historia opisana w książce przeplata się z perypetiami Chyłki i...

Kolejna świetna książka Mrożą, którą czyta się jednym tchem.

4 655
    1 058