Egzekucja

Okładka książki Egzekucja
Remigiusz Mróz Wydawnictwo: Czwarta Strona Cykl: Joanna Chyłka (tom 14) kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller

Mogą Ciebie zainteresować

Oficjalne recenzje i

Amnezja

586 78 462

Piotr Langer to jest taka self-made drama mama! Uwielbiam to, jak ma być jakiś psychopata to tylko taki. Jak dla mnie jeden z solidniejszych tomów serii.

Jak w przypadku poprzednich trzynastu części Remigiusz Mróz utrzymuje poziom do którego przywykliśmy. Namawiam do czytania serii w kolejności, nie wyobrażam sobie co czuje czytający jeden tom wyrywkowo. "Egzekucja" fanów Chyłki i Zordana na pewno nie rozczaruje. Porywająca historia, gdzie gra jest zawsze o najwyższą stawkę.

Na tym etapie serii nie ma potrzeby, ani oceniać książki, ani pisać opinii. Po tylu częściach jest logiczne, że jeżeli dalej czyta tą serie to dalej kibicuje Chyłce i Zordonowi

Skoro autor nie wie kiedy ze sceny zejść z Chyłką, to może w końcu powiedzą to fani, do których jeszcze niedawno się zaliczałem. Teraz już zdecydowanie nie.
Książka z kategorii kryminału trafia u mnie na półkę fantasy, sci-fi. Liczba cudownych zbiegów okoliczności, wychodzenia z tarapatów etc. stawia głównych bohaterów na równi z Avengersami Marvela.
Książkę czyta się lekko i łatwo ale czy o to tak naprawdę chodzi. Poza tym, to zbiór bzdur, nietrzymajacych się żadnych praw fizyki i logiki, następstw zdarzeń etc.

Książkę czyta się...

Remigiusz Mróz po raz kolejny pokazuje swój kunszt literacki ;-) Chyłka walczy o swoje "ja" oraz o odnalezienie Zordona. Polecam!

Dawno mnie tak książka nie wciągnęła, a już myślałam, że Chyłka mnie nie zaskoczy. Rewelacja

# 14 o Chyłce

# 14 o Chyłce

Jako, że zrobiłam długą przerwę od tej serii może dlatego czytało mi się ją z przyjemnością.
Kordian się odnajduje, jednak ma zanik pamięci. Cała historia ciągle kręci się wokół Langera i Konsorcjum.
Dwie sytuacje w których ktoś zasadza się na życie Kordiana i Chyłki to trochę dużo jak na jeden tom, ale rozumiem, że 14 tom zaczyna ludzi nudzić i trzeba podkręcić atmosferę, jednak przez to dla mnie historia jest już totalnie oderwana od rzeczywistości.

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Chyba najlepsza czesc z mojego mniemania. Ksiazka trzyma w napieciu, wielu zwrotow skcji. Nie moglam sie oderwac ❤️

Co to za Chyłka bez rozpraw sądowych?!
Dramat... telenowela w kiepskim wykonaniu.
Jedyne co broni tę ksiazkę to styl pisania.
Mam nadzieję, ze to ostatnia tego typu w serii, bo będę musial sie pożegnać z bohaterami

Co to za Chyłka bez rozpraw sądowych?!
Dramat... telenowela w kiepskim wykonaniu.
Jedyne co broni tę ksiazkę to styl pisania.