Złoty Wiek SF tom 2

Fredric BrownHarry Harrison Wydawnictwo: Stalker Books Seria: Klasycy Amerykańskiej SF fantastyka, fantasy, science fiction
2019-09-01
2013-05-28
Stalker Books
fantastyka, fantasy, science fiction
2019-09-01
Klasycy Amerykańskiej SF

Dziesięć opowiadań z lat 1920 - 1962 (w tym dwa mikro). W zasadzie tylko jedno nie przypadło mi do gustu, ale kto inny może równie dobrze uznać, że jest najlepsze w zbiorze. Największe wrażenie zrobił na mnie "Tunel pod światem" Frederika Pohla.

• Fantastyka
  • Chcę w prezencie