Złoty wiek SF. Tom 2

Okładka książki Złoty wiek SF. Tom 2
Fredric BrownHarry Harrison Wydawnictwo: Solaris Seria: Galaktyka Gutenberga fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Galaktyka Gutenberga
Solaris
2013-05-28
2013-05-28
Wiktor Bukato, Tomasz Walenciak, Julian Stawiński, Marta Najman, Ewa Chani Skalec, Paweł Sola, Marcin Łukasiewicz

więcej Więcej

Dziesięć opowiadań z lat 1920 - 1962 (w tym dwa mikro). W zasadzie tylko jedno nie przypadło mi do gustu, ale kto inny może równie dobrze uznać, że jest najlepsze w zbiorze. Największe wrażenie zrobił na mnie "Tunel pod światem" Frederika Pohla.

• Chcę w prezencie
  • Fantastyka