O Twardowskim, synu ziemianki, obywatelu piekieł, dziś księżycowym lokatorze

Julian Wołoszynowski Wydawnictwo: J. Mortkowicz Seria: Biblioteka Beletrystyczna Towarzystwa Wydawniczego fantastyka, fantasy, science fiction
J. Mortkowicz
powieść polska--I poł. 20 w.
fantastyka, fantasy, science fiction
Biblioteka Beletrystyczna Towarzystwa Wydawniczego
powieść polska--I poł. 20 w.
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Można Przeczytać, ale niekoniecznie.Już w latach 20., kiedy wychodziło pierwsze pytanie istniało trochę ceiakwszych wersji historii Twardowskiego. W wydaniu z 1960 najbardziej wartościowe są ilustracje Jerzego Jaworowskiego

• Baśnie i mity
  • Literatura polska (1800-1990)
  • 2019
  • Albumy