TAJEMNICA

Okładka książki TAJEMNICA Agnieszka Kowalska-Bojar
Okładka książki TAJEMNICA
Agnieszka Kowalska-Bojar Wydawnictwo: SELF-PUBLISHER literatura obyczajowa, romans
Tajemnica
SELF-PUBLISHER
2020-01-01
2020-01-01

Zabaena historyjka na jedno popołudnie. Jeśli szukasz nie wymagającej lektury na poprawę humoru, to to dzieło jest idealne.

Kochani, dzisiaj słów kilka o krótkiej historii, która ubawiła mnie do łez i tak mi zapadła w pamięć, że mimo kilku miesięcy od przeczytania, nadal ją wspominam. Autorka jest moją ulubioną pisarką, a to co wyczarowuje na papierze za pomocą swego lekkiego acz dosadnego pióra, to istne mistrzostwo świata i zdania swego nie zmienię.

W tej nowelce główną postacią jest leśniczy Jakub oraz studentka dziennikarstwa Agata. Przystojny mężczyzna dostarcza mieszkańcom wsi coraz to nowe okazje do plotkowania. Zazdrość, strach i domysły robią z niego podejrzanego o morderstwo, a dowieść tego zamierza młoda dziewczyna, która zatrudnia się u niego jako gospodyni domowa.

Co odkryje Agata? Czy Kuba rzeczywiście zamieszany jest w zniknięcie kobiet? Czy plotki okażą się prawdą, a może to tylko wymysł zbyt bujnej wyobraźni zacofanych mieszkańców? Czy młodej studentce grozi niebezpieczeństwo?

Ta lektura czyta się po prostu sama. Ja pochłonęłam ją w mgnieniu oka, zaśmiewając się w głos i przecierając mokre od ciągłego chichotu oczy. Mamy tu prawdziwy miks gatunków, który w efekcie stworzył niezapomnianą, genialną historię. Jest tu komedia, romans i kryminał, a niektóre sceny chyba na zawsze pozostaną w waszej pamięci. Mi jedna tak utkwiła w głowie, że opowiadam ją znajomym. Wszystko tu współgra, wątki łączą się w spójną całość i otrzymujemy odpowiedzi na wszystkie dręczące nas pytania.

Postaci są rewelacyjnie wykreowane. Silne osobowości z charakterem, o ciętym jak brzytwa języku, nie bojące się pójść w żywioł. Przepychanki słowne między bohaterami były doskonale przedstawione. Uważam, iż tylko pani Agnieszka potrafi sprawić, że czytelnik jest w siódmym niebie.

Oprócz ciekawej fabuły, zaskakujących zwrotów akcji i śmiesznych scen dostajemy także namiętne i mega gorące momenty, przy których temperatura otoczenia wyraźnie wzrasta.

Z całego serca zachęcam was do sięgnięcia po tą niepozorną acz mega interesującą lekturę, która na pewno przypadnie wam do gustu. Spędzicie z nią niezapomniane i miłe chwile.

Pamiętajcie, że z książkami Bojar nuda wam nie zagraża, więc nie zwlekajcie tylko pozwólcie sobie na prawdziwy relaks. Szczerze polecam!

W tej nowelce główną postacią jest...

Historia lekka i banalna. Świetny styl i język. Wspaniale oddane realia środowiska małomiasteczkowego. Humor plusuje. Całość czyta się przyjemnie i szybko.

🤫“Tajemnica” Agnieszka Kowalska – Bojar🤫

Tajemniczy leśniczy, który podobno zabił własną żonę i ma on podobno związek z niewyjaśnionymi zniknięciami kilku kobiet.
Prywatne śledztwo w tej sprawie decyduje się przeprowadzić Agata, młoda studentka dziennikarstwa, która przyjechała na wakacje do pobliskiej wsi. Zatrudnia się jako pomoc w domu leśniczego i bardzo szybko przekonuje, że w krążących plotkach może tkwić ziarenko prawdy...

Co odkryje Agata? i Co ukrywa Jakub?
Musicie się przekonać sami 😉

Bardzo przyjemna książka. Tak na prawdę ciężko ją określić jednym gatunkiem, mamy tutaj kryminał, komedie, romans.
Potyczki słowne między naszymi bohaterami wywołają nie jeden uśmiech na twarzy😁 a gorące sceny rumieniec na policzkach ☺️

Książka idealna na jeden wieczór, lekka i przyjemna, czyta się szybko i z uśmiechem😆 żeby na chwile oderwać się od rzeczywistości 😀 I mimo wszystko trzyma w napięciu i chcemy się dowiedzieć czy Jakub rzeczywiście jest niebezpieczny 🤔

Po “Alergii” i teraz “Tajemnicy” nie ma opcji, żebym nie przeczytała kolejnych książek Autorki 😍

Polecam z całego❤

🤫“Tajemnica” Agnieszka Kowalska – Bojar🤫

Przyjemna,niezobowiązująca lektura,która jest świetną odskocznią od szarej rzeczywistości.
Nic wyszukanego,głebokiego i przerysowanego.
Proste i krótkie opowiadanie,ale tego właśnie potrzebowałam.
Widać,ze autorka potrafi bawić się piórem.
Sięgnę po kolejne!

Nic wyszukanego,głebokiego i przerysowanego.
Proste i krótkie opowiadanie,ale tego właśnie potrzebowałam.
Widać,ze autorka potrafi bawić się piórem.
Sięgnę po kolejne!

Nadrabiam z Legimi kolejne z tej serii. W tym całym chaosie przygotowań do świąt chciałam chwilę się zrelaksować.Chwila miała być krótka, tak przy herbatce parę stron, a wieczorem reszta. Nie udało się! Ścierkę do kurzu trzepnęłam w kąt i przeczytałam w całości

Kolejna dawka tego co kocham u autorki. Jak ja się naśmiałam przy tej książce to tylko ja wiem! Akcja z brodą i w sumie każde starcie naszej uroczej studentki z gburowatym leśniczym to była mega rozrywka. Dodatkowo w tej książce momentami naprawdę robi się gorąco, a sposób w jaki jest opisana relacja bohaterów należy do tych, które czytamy z wypiekami na twarzy. Pewną nietypową rzeczą jest fakt, że w fabułę wplecione jest mało kryminalne śledztwo, bowiem leśniczy przez plotkujące mieszkanki wsi podejrzewany jest o morderstwo! Agata, będąca bratanicą jednej z nich, jako miłośniczka zagadek postanawia zastąpić ciocię, która pracuje u tego leśniczego jako gosposia i trochę powęszyć.

Polecam! Tych z Was co znają twórczość autorki przekonywać nie muszę, a reszcie polecam spróbować chociaż jedną. Ode mnie 10/10. Wysoko? Nie ma bardzo zawiłej fabuły, wiadomo jak się skończy, ale wiecie co oderwałam się na czas czytania w pełni od rzeczywistości! Zrelaksowałam. Odpoczęłam. Uśmiałam i polubiłam bohaterów. Dla mnie to oznacza idealną lekturę, po której teraz z uśmiechem na twarzy wracam do obowiązków, bo święta tuż, tuż!

Wsi spokojna,wsi wesoła.Jest sielsko, anielska wieś.A na skraju lasu chatka, lub ścisłej mówiąc leśniczówka.A w tej chatce same dziwy i jedna nieokrzesana bestia ze swoimi piekielnymi ogarami.Jak jest bestia musi być i piękna,a i owszem jest.Nasza Bella vel Agata, wsciubiajaca jak przystało na dziennikareczkę swój śliczny nosek w nie swoje sprawy. Szukająca wyjaśnienia tajemniczych zaginięć młodych kobiet w okolicy.Tak losy jej i Jakuba splatają się. Tych dwoje działa sobie na nerwy tak samo mocno jak kipi z porzadania.On udaje faceta z zasadami który nie tyka małolat za którą ma słodką niewinną Agatkę. Ona stąpa po cienkim lodzie prowokując starszego od siebie ale gorącego mężczyznę który może okazać się jej zgubą.Co z tego mezaliansu wyniknie? Co się stało z zaginionymi dziewczynami i jaki związek mają z tym "bekonowe prezerwatywy?" Tak nie przeslyszeliscie się.Czego to się człowiek z książek nie dowie, prawda?

Agata przyjeżdża na wieś na wakacje. Podczas rozmowy z ciotką i kobietą ze wsi dowiaduje się o tajemniczym leśniczy - Kubie, nad którym wisi kryminalna przeszłość. Ta przeszłość to raczej takie domysły wiejskich kobiet, ponieważ nigdy nie było żadnego śledztwa.
Agata studiuje dziennikarstwo, więc postanawia odkryć, jaka jest prawda: zabił on, czy nie zabił? Zostaje jego gosposia zastępując "chorą ciotkę". Ich pierwsze spotkanie jest dość zabawne, zresztą jak i wszystkie pozostałe. Tymbardziej, że postanawia udawać niepełnoletnią, a Kuba okazuje się być dużo młodszym niż wynikało z rozmów kobiet.
Co zrobi Agata, gdy odkryje, jakim człowiekiem jest Kuba? Czy naprawdę jest niebezpieczny?
🤫🤫🤫🤫🤫🤫🤫
Kolejny tom z serii #motylowabiblioteczka, serii, która zdecydowanie staje się jedną z moich ulubionych. Sama nie mogę się doczekać, aż przeczytam kolejne tomy.
Książka ta jest taką jakby składanką. Mamy tutaj obyczajówkę, kryminał, romans i komedię. Bardzo dobre połączenie.
Głównych bohaterów nie da się nie lubić. Oboje wyposażeni są cięty język, więcej istnieje tu wiele zabawnych sytuacji. Gdy dochodziło do ich spotkań nie, było sytuacji, żebym się nie uśmiechnęła.
Autorka świetnie przedstawiła świat plotkarski małych wiosek oraz fakt, że przez plotkowanie nie wszystko kończy się dobrze.
Książka jest dosyć cienka, zatem idealna na jeden wieczór, gdy potrzebujemy uśmiechu, radości i rozbawienia. Ta książka zdecydowanie poprawi Ci humor.
Bardzo polecam

Odkąd odkryłam "motyle w nosie"i książki Agnieszki jestem uzależniona.tak jest też z Tajemnicą.polecam....

Agata jest bardzo zaciekawiona tą sytuacją, a wręcz zatrudnia się jako pomoc w jego domu. Po kilku spotkaniach zaczyna myśleć, że Jakub nie mógłby zabić, nie jest mordercą. Jednak ludzie zaczynają więcej gadać, a ona próbuję się dowiedzieć prawdy. Jakub jest mężczyzną, który tak łatwo nie ufa nikomu. Między bohaterami jest spora różnica wieku. Agata natomiast decyduje się na kłamstwo mówiąc mu, że nie ma jeszcze osiemnastu lat. Między nimi buduję się napięcie pożądania, a wręcz coraz bardziej pragną siebie. Jeden gest, jeden dotyk a między nimi w końcu dochodzi do namiętnej, a wręcz gorącej sceny.

Książka jest krótka -bardzo szybko się czyta. Od początku czytelnik próbuję się dowiedzieć, czy on jest mordercą? Bardziej to podkręca atmosferę. Dialogi między bohaterami - Ojj łzy śmiechu, a czasami też miałam ochotę potrząsnąć bohaterami. Bardzo mi się podobała książka. Aga ma przyjemny styl pisania, a wręcz rozpala w czytelniku pożądanie.

• Audiobooki

Dodaj cytat z książki TAJEMNICA