W sieci kłamstw

Okładka książki W sieci kłamstw Agnieszka Baron
Okładka książki W sieci kłamstw
Agnieszka Baron Wydawnictwo: Novae Res literatura obyczajowa, romans
Novae Res
2020-12-04
2020-12-04
9788382190946

Świetna. Polecam.

Świetna. Polecam.

Byłam bardzo ciekawa tej książki, widziałam ją wielokrotnie w social media i przyznam szczerze, że zostałam zachęcona przez opis. Książka, którą otrzymałam nie zrobiła na mnie pozytywnego wrażenia. Niektóre momenty były zbyt absurdalne, nudne, a bohaterka niesamowicie mnie wkurzała.

Widziałam po reakcji innych blogerek, które czytały ze mną w tym samym czasie, że mają podobne odczucia. Pomysł na fabułę był dobry, ale wykonanie gorsze. Od samego początku książka mi się dłużyła, a wypadki chodzące po bohaterce niesamowicie mnie irytowały.

Znowu włoska mafia... Czy teraz wydawniczy świat kręci się tylko wokół niej? 🥺

Tytuł: W sieci kłamstw
Autor: Agnieszka Baron
Wydawnictwo: Novae Res
Ilość stron: 386

Życie Amandy wydaje się być idealne i poukładane do czasu, gdy zostaje zwolniona z pracy. Przypadkiem dowiaduje się o zdradzie męża. Zraniona kobieta nie mając nic do stracenia udaje się z bratem Maxem na Mazury. Brat Amandy jest dziennikarzem śledczym. Tam kobieta poznaje tajemniczego i bardzo przystojnego Grega. Na miejscu niespodziewanie znika jej brat. Amanda na własną rękę próbuje odnaleźć brata, przy okazji sama pakuje się w kłopoty. Kobieta nie wie komu może ufać. Kto okaże się w tej historii tym złym?

Książka jest bardzo ciekawie napisana, to romans z wątkiem sensacyjnym, dużo akcji , zagadek ❤️ czyta się tą historię z zapartym tchem ❤️książka jest na prawdę dopracowana ❤️
To jest debiut autorki uważam ,że bardzo udany❤️📖 chętnie sięgnę po kolejną książkę ❤️
Polecam gorąco ♥️

Tytuł: W sieci kłamstw
Autor: Agnieszka Baron
Wydawnictwo: Novae Res
Ilość stron: 386

Bóok Tour 2021
Amanda wiedzie spokojne i ustabilizowane życie jako dziennikarka i żona wspaniałego mężczyzny, Adama. Zawsze może liczyć na swojego brata, któremu ufa w 100%.
Jeden dzień i fatalny pech sprawia że jej poukładane życie sypie się jak domek z kart, a to co uważała dotąd za trwałe, solidne i niezawodne okazuje się być kłamstwem i zwyczajną ułudą. Wplątuje się się w sprawę która ma podwójne dno, a każdy kolejny dzień dostarcza jej nie tylko solidnych wrażeń, ale i walki o to co ważne i co nadaje życiu sensu.
Powieść nie tylko o relacjach międzyludzkich i sile braterskiej więzi, ale i o tym że najbardziej nas mogą zranić, skrzywdzić i rozczarować osoby które powinny być wsparciem i podporą.
To wreszcie powieść o tym, że koniec oznacza również początek, a naszym prawdziwym przeznaczeniem nie zawsze jest droga którą aktualnie kroczymy. Polecam, czyta się bardzo szybko, to udany debiut, choć lektura wydaje się momentami dość banalna. Lekka, łatwa i przyjemna 😊

Bóok Tour 2021

Masz wolną chwilę i chętnie wtopiłabyś się w książkę wciągającą i zaskakującą zarazem?
Ale nie taką, gdzie główne skrzypce gra i wyłącznie schematycznie wykreowany romans.Lecz taką, gdzie w równej mierze przeplatają się nuty sensacyjne z wyraźnymi elementami thrillera.
Hmm ? ;)
Myślę, że książka Agnieszki Baron "W SIECI KŁAMSTW" spełnia wszystkie te oczekiwania i jest właśnie tą, której szukasz.W niej to bowiem, autorka w doskonale przemyślany aczkolwiek stopniowy sposób, wprowadza nas w samo centrum niebywałych wydarzeń.Wydarzeń pełnych tajemnic, zdrad i kłamstw, którymi przesiąkamy tak intensywnie,że zaczynamy sami nimi żyć :) I wtedy przepadamy...jak kamień w wodę Wszystko zaś inne poza rozwiązaniem misterium traci na ważności.😉

Amanda, którą poznajemy jako główną bohaterkę, nigdy nie przypuszczała, że życie może ją tak boleśnie doświadczyć.A jednak...nie dość, ze musiała się borykać z problemami zdrowotnymi to jeszcze straciła pracę i dowiedziała się o zdradzie "kochanego" męża.Tego było już za wiele...musiała odetchnąć i pozbierać się po tych traumatycznych przeżyciach.Dlatego też ulega namowom swojego brata i wyjeżdża wraz z nim w malownicze Mazury.Niestety w przeciwieństwie do Maxa, dziennikarza śledczego, który w wyjeździe ma swój cel, nasza bohaterka nieświadomie pakuje się w kolejne kłopoty.Te zaś podejrzanie często wiążą się z przystojnym Gregiem, na którego ma przyjemność wyjątkowo często wpadać.
Kim jest ten tajemniczy mężczyzna?I co tak naprawdę ma wspólnego z łamigłówką, którą chce rozwiązać dziewczyna?

Jestem pewna, że tak jak ja i Wy docenicie kunszt stylowej sieci, w którą została wplątana bohaterka, jej brat i pociągająco bajroniczny Włoch.;)

Hmm ? ;)

„Głowa pękała od nadmiaru wrażeń, wczorajszych i dzisiejszych wydarzeń oraz natłoku niechcianych informacji. Nie mogła powiedzieć, żeby w jej życiu panowała rutyna. Była sparaliżowana strachem. Załkała ponownie. Płakała długo, dopóki nie zabrakło jej łez.”

Życie Amandy było ułożone i idealne. W jednej chwili wszystko się zaczyna sypać. Zdradzona przez męża, utracona praca. Nie mając nic tak naprawdę do stracenia, postanawia wyjechać z bratem na Mazury w celu dziennikarskiego śledztwa. Jednak ten wyjazd okazuje się dla niej niebezpieczny. Amanda ukrywa swoją chorobę i jednak wraca do swojej przeszłości. Pewnego dnia poznaje przystojnego, tajemniczego Grega. Między nimi zaczyna rozkwitać uczucie.

„W sieci kłamstw” to książka, która ma akcje, niebezpieczeństwo, namiętność i nie tylko. Tu się dzieje. Nie ma ani chwili na odpoczynek. Akcja leci w szybkim tempie. Strona leci za stroną. Autorka ma lekki styl, a historia bardzo szybko się zakończyła. Książka jest debiutem i moim zdaniem udanym. Miło przy niej spędziłam czas. Bohaterowie w ciekawy sposób wykreowani. Emocje, tajemnice, pożądanie. Wiele emocji miałam podczas czytania, a momentami moje serce biło podwójnie. Kibicowałam bohaterce, by się nie poddawała, tylko walczyła dalej. Greg był dla mnie tajemniczą zagadką – polubiłam go. W książce znajdziemy gorący romans, sensację i kryminał. Książka skusiła mnie okładką, a fabuła sprawiła, że po zakończeniu książki chce więcej. Świetny debiut.
Polecam!

Bardzo wciągający romans połączony z kryminałem. Ja jednak zwróciłem uwagę, na wątek typowo psychologiczny. Książka porusza też problem psychologicznego uzależnienia kobiet od mężczyzn. Protagonistka mimo że jest silną niezależną kobietą to jest jednak kobietą bluszczem nie potrafi funkcjonować bez silnego męskiego ramienia niedaleko. Polecam wszystkim którzy szukają odpowiedzi na pytanie jak żyć po rozstaniu. I nie tylko im

Polecam, bo na pewno można przy niej fajnie odpocząć, to dobra lektura na spokojny wieczór.

Przez moment, patrząc na okładkę i sugerując się blurbem, pomyślałam, że to zwykły romans na jeden wieczór. Ale okazało się, że powieść jest i ciekawa i nieźle napisana. Do tego rzeczywiście, w romansowe tło i w przeżycia głównych bohaterów, wplecione są wątki kryminalno-obyczajowe. Wszystko razem sprawia że książkę czytało mi się bardzo przyjemnie, szybko i z ciekawością....

Książka ciekawa. Polecam.

Książka ciekawa. Polecam.

Dopracowany debiut Agnieszki Baron to znakomity przykład ,że da się dopracować swoją pierwszą książkę. "W sieci kłamstw" łączy kilka wątków, które tworzą super opowiadanie.
Główna bohaterka Amanda dowiaduje się o chorobie, konfrontacja ze zdradzającym mężem, utrata pracy to wszystko jest dopiero początkiem zmian. Kobieta daje się namówić bratu na pomoc w jego dziennikarskim śledztwie i wyjeżdża z nim na drugi koniec świata by zapomnieć. Brat wyłapuje grubsza aferę i zostaje porwany. W siedzibie prawdopodobnych porywaczy Amanda poznaje Grega i.. no właśnie nie do końca mu ufa pomimo motylków w brzuchu. Swatanie się z wrogiem? Czy miłość może przetrwać kłamstwo i mataczenie?
Niebezpieczne sytuacje, szybka akcja mile zaskakują. Tu nic nie jest oczywiste!
POLECAM
Z góry pisze ,że daje 8 a nie 9 poniewaz najwyższą ocenę zostawiam na wybitne tytuły ( wcale nie daje 10 bo nie 😁)

• Przeczytane 2021
  • Mafia
  • Egzemplarz w prezencie od wydawnictwa

Dodaj cytat z książki W sieci kłamstw