Tiger

Okładka książki Tiger
Magda Mila Wydawnictwo: Habanero Cykl: Dzikie Noce (tom 3) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
literatura polska literatura erotyczna

Patronaty LC

Okładka książki Zakazany romans Magda Mila, Aga Novakova
Ocena 5,8
Zakazany romans Magda Mila, Aga Nov...
Okładka książki Oddaj mnie Magda Mila, Aga Novakova
Ocena 0,0
Oddaj mnie Magda Mila, Aga Nov...

Mogą Ciebie zainteresować

Fajnie się czytało momenty były i gorąco również.Polecam

Fajnie się czytało momenty były i gorąco również.Polecam

Aż żałuję, że końcówką działa się tak szybko, aż za szybko.
Oczywiście mamy tu dużo sexu, ale i też wielkie uczucie, jednak co się odwlecze to nie ucieknie. Pradnienia młodzieńcze spełniają się, jeśli tylko im na to pozwolimy. A prawda ściąga ciężar z krzyża.
Kurcze szkoda, ze to juz koniec, bo wkręciłam się w ten trójkąt przyjaciół i ich lepsze połowy 😝. Polecam

Aż żałuję, że końcówką działa się tak szybko, aż za szybko.

Co tu się w ogóle zadziało??? Zupełnie inna od pierwszego tomu. Fajna, zaskakująca, zmysłowa. Aczkolwiek brakowało mi w całej serii dokończenia historii Inez i Jonatana.

Chyba najsłabsza z części, która zaczęła się silnym facetem, a kończy na facecie tak naprawdę zmiennym, który szaleje, ale chce się ustabilizować. Dziewczyna, która miała być zwiewnym kwiatuszkiem stanowi tu element niespodziewanie zdecydowany i dążący do mocnych doznań cielesnych. Ale całość tonie raczej w czułostkowościach i ckliwościach. Zdecydowanie najsłabsza część.

O ile polubiłam głównego bohatera, to głównej bohaterki już nie.... Taka jęczy d... a z niej. Nie lubię głupich bohaterek, a tu z taką miałam do czynienia. Książka jest lepsza niż 2 tom.
Jednak jako cała seria nie przemawia do mnie. To nie mój styl. Nie ma romantyzmu.

Ufff co tu się znowu podziało-trzecia część nie kwestionowanej królowej erotyków zachwyca tak jak i poprzednie,świetne pióro,styl,wyraziści bohaterowie,wyuzdane zabawy,ognisty seks aż włosy staja dęba-uwielbiam tą serie-polecam z całego serducha

Tiger to trzeci tom w cyklu Dzikie noce autorstwa Magdy Mili. Miałam już wcześniej styczność z innymi książkami tej autorki, więc mniej więcej wiedziałam, czego się spodziewać. Czy Tiger zaskoczył mnie pozytywnie? A może wręcz przeciwnie?

W tym tomie poznajemy historie Aleksa, który jest w większości naszym narratorem, choć część rozdziałów poznajemy też z perspektywy.... A no właśnie, tego wam nie zdradzę. Wystarczy tylko jeśli powiem, że z kobiecej. W sumie każe inne nawiązanie do fabuły byłoby już spojlerem, więc zwyczajnie to sobie daruję.

Widać, że autorka ma już wyrobione pióro. Przez cały tekst dosłownie się płynie, wszystko jest dopracowane w najmniejszych szczegółach. Historia, choć niecodzienna, dzięki takiej kreacji wypada autentycznie. Nie brak tu gorących opisów, erotyki i spojrzenia na uciechy cielesne. To z pewnością ucieszy wszystkich fanów tego typu literatury. Nie brak też trójkątów i innych konfiguracji.

Główny bohater ma w sobie to coś. Naprawdę zaciekawiła mnie jego historia i chwilami żałowałam, że nie weszliśmy głębiej w jego psychikę. Dominują tu jednak doznania fizyczne i erotyczne, a nie te duchowe - a myślę, że książka nie straciłaby ani trochę na pogłębieniu tych wątków. Parę momentów przyprawiło mnie o szybsze bicie serca, to muszę przyznać.

Niestety nie przepadałam za główną bohaterką. Ciężko mi powiedzieć czemu, po prostu w zestawieniu z Aleksem była raczej tą mniej barwną postacią.

Podsumowując, to była naprawdę przyjemna lektura. Może nie najbardziej ambitna i zbyt mało skupiona na emocjach i duchowej stronie, by okrzyknąć ją romansem roku, ale na pewno nie będę żałowała czasu z nią spędzonego. Polecam fanom i fankom literatury erotycznej. Nie będziecie zawiedzeni. Cieszę się, że na naszym rodzimym literackim rynku pojawia się coraz więcej ciekawych pozycji. Trzymam kciuki za dalszy rozwój autorki i z chęcią nadrobię wszystkie jej wcześniejsze książki.

Seria naprawdę super :) Było w niej wszystko :) Gorąco polecam ponieważ podczas czytania nie raz pojawiał się rumieniec na twarzy :)

Polecam jako dopełnienie po przednich.
Zdecydowanie fajne.

Polecam jako dopełnienie po przednich.
Zdecydowanie fajne.

polecam