Tiger

Okładka książki Tiger
Magda Mila Wydawnictwo: Habanero Cykl: Dzikie Noce (tom 3) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2020-08-25
literatura polska literatura erotyczna

Okładka książki Zakazany romans Magda Mila, Aga Novakova
Ocena 5,5
Zakazany romans Magda Mila, Aga Nov...
Okładka książki Oddaj mnie Magda Mila, Aga Novakova
Ocena 0,0
Oddaj mnie Magda Mila, Aga Nov...

Okładka książki Bad Teacher W mroku zmysłów Kinga Litkowiec, Agata Sobczak
Ocena 7,2
Bad Teacher W ... Kinga Litkowiec, Ag...
więcej Więcej

Aż żałuję, że końcówką działa się tak szybko, aż za szybko.
Oczywiście mamy tu dużo sexu, ale i też wielkie uczucie, jednak co się odwlecze to nie ucieknie. Pradnienia młodzieńcze spełniają się, jeśli tylko im na to pozwolimy. A prawda ściąga ciężar z krzyża.
Kurcze szkoda, ze to juz koniec, bo wkręciłam się w ten trójkąt przyjaciół i ich lepsze połowy 😝. Polecam

Co tu się w ogóle zadziało??? Zupełnie inna od pierwszego tomu. Fajna, zaskakująca, zmysłowa. Aczkolwiek brakowało mi w całej serii dokończenia historii Inez i Jonatana.

Chyba najsłabsza z części, która zaczęła się silnym facetem, a kończy na facecie tak naprawdę zmiennym, który szaleje, ale chce się ustabilizować. Dziewczyna, która miała być zwiewnym kwiatuszkiem stanowi tu element niespodziewanie zdecydowany i dążący do mocnych doznań cielesnych. Ale całość tonie raczej w czułostkowościach i ckliwościach. Zdecydowanie najsłabsza część.

O ile polubiłam głównego bohatera, to głównej bohaterki już nie.... Taka jęczy d... a z niej. Nie lubię głupich bohaterek, a tu z taką miałam do czynienia. Książka jest lepsza niż 2 tom.
Jednak jako cała seria nie przemawia do mnie. To nie mój styl. Nie ma romantyzmu.

polecam

Ufff co tu się znowu podziało-trzecia część nie kwestionowanej królowej erotyków zachwyca tak jak i poprzednie,świetne pióro,styl,wyraziści bohaterowie,wyuzdane zabawy,ognisty seks aż włosy staja dęba-uwielbiam tą serie-polecam z całego serducha

Tiger to trzeci tom w cyklu Dzikie noce autorstwa Magdy Mili. Miałam już wcześniej styczność z innymi książkami tej autorki, więc mniej więcej wiedziałam, czego się spodziewać. Czy Tiger zaskoczył mnie pozytywnie? A może wręcz przeciwnie?

W tym tomie poznajemy historie Aleksa, który jest w większości naszym narratorem, choć część rozdziałów poznajemy też z perspektywy.......

Polecam jako dopełnienie po przednich.
Zdecydowanie fajne.

Seria naprawdę super :) Było w niej wszystko :) Gorąco polecam ponieważ podczas czytania nie raz pojawiał się rumieniec na twarzy :)

Podobnie jak przy poprzednich częściach liczyłam na pikanterię, a dostałam romansidło z jedną sceną swingersów pod koniec książki. Tytułowy Tiger zdecydowanie miał za małe pazury. Zaczęło się tak interesująco, zwiastując niezłą jazdę, kiedy to Aleks wydostaje Oliwię z toksycznego związku, a potem zrobiło się grzecznie i cukierkowo. Jedynym problemem było to, jak o tym...

• 2020
  • 2020