Okładka książki Liryka i polityka. Jacek Bierezin, Zbigniew Dominiak, Zdzisław Jaskuła, Witold Sułkowski – o twórczości poetów podziemnego pisma "PULS”
W. Tatarowski KonradRenata Nolbrzak Wydawnictwo: Instytut Literatury Seria: Biblioteka Krytyki Literackiej Kwartalnika "Nowy Napis" publicystyka literacka, eseje
publicystyka literacka, eseje
Biblioteka Krytyki Literackiej Kwartalnika "Nowy Napis"
Instytut Literatury
2019-05-01
2019-05-01
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę